Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je čtvrtek 21.2.2019
Ostatní

Program akcí a aktivit pro seniory ve Vile Marie v únoru a březnu

Email Tisk PDF

Aktuality / Ostatní
19.02.19

Vila MarieKaždý týden se ve Vile Marie ve Vysokém Mýtě, Komenského 199 koná několik akcí a aktivit pro seniory. V rámci Senior Pointu senioři mohou vyhledat bezplatnou právní poradnu advokáta Jana Lipavského, mohou si vyzkoušet výrobu tradičních moučníků, vytvořit dekoraci anebo si zacvičit. Jedenkrát měsíčně se ve Vile Marie koná S-klub se zajímavými hosty. 


Celý článek...
 

Únorový S-klub s hostem Jaromírem Schelem, předsedou spolku Města Otakarova

Email Tisk PDF

Aktuality / Ostatní
19.02.19

s klub noveVe čtvrtek 28. února od 16.00 do 17.30 se ve Vile Marie koná tradiční S-KLUB. Jeho hostem bude PhDr. Jaromír Schel, galerista, organizátor kulturních akcí a předseda spolku Města Otakarova.

S-KLUB je komunitní klub pro seniory a veřejnost z Vysokého Mýta a přilehlých okolních obcí. Klub vznikl pro seniory v regionu, kterým bychom rádi poskytli něco navíc - prostor pro realizaci svých koníčků, místo, kde se mohou potkat s vrstevníky, zábavu, ale také odborné informace ze sociální oblasti.

S-KLUB se koná ve Vile Marii ve Vysokém Mýtě, Komenského 199 každý poslední čtvrtek v měsíci vyjma letních prázdnin.

 


 

Divadelní přednáška SENIOR BEZ NEHOD s herečkou Jaroslavou Obermaierovou a zpěvákem Jiřím Štědroněm

Email Tisk PDF

Aktuality / Ostatní
08.02.19

PlakatV úterý 26. února od 14.00 se na klubové scéně M-klubu ve Vysokém Mýtě koná divadelní přednáška SENIOR BEZ NEHOD. Tvářemi celorepublikového projektu Senior bez nehod jsou herečka Jaroslava Obermaierová, zpěvák Jiří Štědroň a dopravní expert Roman Budský. Vstup zdarma. Více informací na www.seniorbeznehod.cz.


Celý článek...
 

Vysokomýtští hasiči zvou hasičské sbory se stříkačkami V. Ig. Stratílka na výroční setkání

Email Tisk PDF

Aktuality / Ostatní
15.11.18

ZAIJTE TO ZNOVU 2018 17 LargeVysokomýtští dobrovolní hasiči zvou všechny sbory dobrovolných hasičů, které mají stříkačky z firmy V. Ig. Stratílek na výroční SETKÁNÍ STRATÍLKOVÝCH STŘÍKAČEK v sobotu 8. 6. 2019. Setkání se koná zpravidla jednou za dva roku spolu se Sodomkovým Vysokým Mýtem. V příštím roce bude setkání mimořádně významné, protože připomene 120. výročí založení významné vysokomýtské továrny V. Ig. Stratílek, která se už za Rakouska-Uherska zabývala výrobou hasící techniky. Přihláška na setkání je k dipozici na webových stránkách SDH Vysoké Mýto


Celý článek...