Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je čtvrtek 27.6.2019

Vyhrajte mobil, tablet nebo další atraktivní ceny v soutěži Kouzelné putování Českomoravským pomezím


Kouzelne putovani kresbaPokud si rádi hrajete, je tu pro vás opět po celé léto a podzim oblíbená soutěž Kouzelné putování Českomoravským pomezím. Na vaši návštěvu se těší řada atraktivních soutěžních míst. Přímo ve Vysokém Mýtě získáte speciální samolepky v informačním centru, při návštěvě Muzea českého karosářství a regionálního muzea. Do soutěže jsou dále zařazeny například zámky v Nových Hradech, Litomyšli a Moravské Třebové, hrad Svojanov, muzea v Poličce, Svitavách či Vysokém Mýtě, barokní areál na Vraclavi, rozhledny nebo úzkokolejka v Mladějově.

 

A o co soutěžíme? Vyhrát můžete mobilní telefon, tablet, víkendový pobyt, vstupenky na Smetanovu Litomyšl, do památek či muzeí a řadu hodnotných věcných cen.

 

Již dnes se můžete na turistickém portálu www.ceskomoravskepomezi.cz zaregistrovat, vytisknout si svou hrací kartu a začít bojovat o některou ze super cen. Hrací karty a samolepky jsou k dispozici také na všech soutěžních místech a v informačních centrech měst Českomoravského pomezí.

 

Vyhrát můžete i zajímavou stolní hru, která vás blíže seznámí se všemi soutěžními lokalitami. Určitě si u ní užijete spoustu zábavy a možná si i naplánujete výlet na místa, která jste zatím nestihli navštívit.

Jiří Zámečník, marketingový manažer

 

Kouzelne putovani hra 3