Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je středa 19.9.2018

Soutěžte se Sdružením historických sídel Čech, Moravy a Slezska


Vysoke Mto 9Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska připravilo soutěž, která je určena pro všechny návštěvníky památek a akcí zapojených do letošních Dnů evropského dědictví. Principem soutěže je navštívit památky a akce v rámci Dnů evropského dědictví 2018 v termínu od 1. do 30. září 2018 a pomocí aplikace „Dny Evropského dědictví“ zaslat fotografie navštívených objektů. Seznam všech přihlášených objektů a akcí k EHD 2018 naleznete v mobilní aplikaci ale také na stránkách www.historickasidla.cz – katalog památek a akcí EHD 2018.

 

Soutěžícím je každý, kdo se k soutěži zaregistruje a bude využívat mobilní aplikaci. Soutěžící se snaží navštívit a vyfotografovat co nejvíce objektů a zúčastnit se akcí přihlášených k EHD 2018, za což získává body. Výhercem se stane Soutěžící, který získá nejvíce bodů.

Stáhnete si mobilní aplikaci do vašeho telefonu z adresy:

http://www.historickasidla.cz/mobile-app/ehd/ kde zvolíte, zda máte telefon Android nebo iOS.


Pokud budete u objektu (do 75 m) a otevřete mobilní aplikaci „Dny Evropského dědictví“ objeví se Vám ikona fotoaparátu, pomocí kterého můžete vkládat fotografie do soutěže. Fotografie se automaticky vloží do systému a zobrazí se na www.historickasidla.cz.

Registraci do soutěže provedete tak, že před prvním fotografováním památky vás aplikace vyzve k registraci pomocí formuláře, kde zadáte: křestní jméno, věk, PSČ města, kde bydlíte, e-mailová adresa, telefon. Vaše křestní jméno se bude zobrazovat na webových stránkách Sdružení (například u průběžných výsledků).

Vše si můžete zkontrolovat na webových stránkách.

Za každou navštívenou památku (objekt či akci) získáváte body, které se Vám načítají do Vašeho účtu.