Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je středa 22.5.2019

Cestou k srdci lípy


variace vm 18V sobotu 13. října uvede spolek variace vm nový projekt, který bude vyznáním lásce, umění i přírodě a také naším příspěvkem k letošním oslavám 100. výročí založení Československé republiky. Pořad se bude konat v průběhu sobotního odpoledne a večera. Ve 14.00 slavnostně představíme nový výtvarný objekt, který umístíme na konci chodníčku na Vinice blízko malebně rozeklané lípy. Velké kovové srdce bude sloužit partnerským dvojicím k připevnění visacího zámku, tedy k symbolickému uzamčení svého věrného vztahu. Nezapomeňte si na procházku za Srdcem lípy vzít zámek s sebou.


V sobotu večer nás přijede svým uměním potěšit vokální skupina Marika Singers, sbor, který díky svým pěveckými kvalitám a mile expresivnímu vystupování  přináší divákům krásný hudební zážitek, silné emoce a spoustu pozitivní energie. Soubor vystoupí v Husově sboru od 19.00. Vstupenky na koncert vám rády prodají za 120 Kč všechny členky spolku variace vm, z.s.. Lze je objednat i na telefonu 732 121 902.


V kostele Církve československé husitské si budeme moci také prohlédnout výstavu s názvem Biblické ženy. Cyklus svých obrazů na tradiční téma s aktualizovaným poselstvím vám představí malíř a pedagog Filip Dvorský. Expozice bude přístupná již před koncertem od 18.30 hodin.
Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme příjemné zážitky.

Jitka Klofandová

 

variace vm 2018