Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je neděle 23.2.2020

Gaia Mesiah po roce opět v M-klubu. Tentokrát s novým albem a novými písněmi


DSC 0485 Edit MediumV pátek 22.  února od 20.00 vystoupí v M-klubu ve Vysokém Mýtě kapela Gaia Mesiah. Tentokrát přijíždí s novým albem a novými písněmi v rámci turné nazvaném GAIA MESIAH - EXCELLENT MISTAKE TOUR 2019. Jako předkapela zahraje The Complication.

 

Nečekejte žádný kompromis a čajíček. Čekejte valící se energii. Kultovní kapela Gaia Mesiah pokračuje po svém fenomenálním comebacku v divoké koncertní tour. V rámci podzimního tour přiveze nové album. Ale nesmrtelné hity jako Ocean, Maňana a Alpha Female nebudou chybět.

 

Gaia Mesiah vystoupí v původním složení Santa Morella, Marky Rybin, Míša M. a Josh Stewart. Skupina na loňských koncertech ukázala, že neztratila nic ze své živelnosti a energie. Divoká Marka přiváděla fanoušky k šílenství jako za starých časů.

 

Tvorba Gaia Mesiah obsahuje kromě hardcorových riffů i prvky latinsko-americké hudby, country, punk rocku, blues, funky, reggae nebo nu-metalu. Zakládajícími členkami v roce 1998 byla bubenice Misha Cortéz a kytaristka Santa Morella, v plném složení kapela vystupuje od roku 2001.

 

Do textů významně promítají svůj postoj k aktuálním politickým, ekologickým a mezilidským tématům. Vymezují se proti mainstreamové a konzumní společnosti.

 

Předprodej vstupenek za 220 Kč v IC Vysoké Mýto, IC Litomyšl a v IC Polička a ONLINE, vstupenky na místě za 250 Kč.

Partner koncertu: ECOS Choceň s.r.o.