Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je pondělí 30.11.2020

Odpad do školní zahrady ani do přírody nepatří


Odpad do zahrady ani do přírody nepatří, foto archiv MŠ SlunečnáV dnešní době se snažíme o bezpečné prostředí, nosíme roušky, ochranné rukavice, dezinfikujeme, ale tak trochu zapomínáme na přirozené a bezpečné chování. Při úklidu zahrady naší školky jsme za plotem našli a posbírali několik pytlů odpadu (plechovky, použité roušky, rozbité láhve, papíry, obaly od potravin), které patří do košů, a ne do zahrady mateřské školy, kde si hrají děti. Prosíme, až půjdete okolo naší školky, nebo třeba do přírody odpadky si schovejte a odhoďte do nádob k tomu určených. Moc děkujeme. Všichni z Mateřské školy Slunečná