Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je neděle 29.11.2020
Ze sportu

Než nám opět zavřeli bazény

Email Tisk PDF

Aktuality / Ze sportu
20.10.20

JFoto PKVMako většina sportovců, tak i plavci jsou pandemickou situací výrazně omezeni ve trénování a taky v závodění. Od září se po jarní závodní odmlce opět začaly rozbíhat závody. Naši vysokomýtští plavci využili možnost si zasoutěžit a vyjeli do Mladé Boleslavi a Pardubic.


Celý článek...
 

Vodní skauti napříč Prahou přes tři jezy

Email Tisk PDF

Aktuality / Ze sportu
07.10.20

Vodní skauti napříč Prahou přes tři jezy, foto Jakub ŠilarV pondělí 28. září se v Praze konala tradiční skautská akce s názvem Napříč Prahou přes tři jezy. Jedná se o závod pětičlenných posádek na pramicích, přičemž trasa vede historickým centrem po Vltavě přes tři vyhlášené pražské jezy. Této akce se již více než dvacet let účastní i lodě z vysokomýtského střediska vodních skautů a každý rok obsazují v různých kategoriích nejvyšší příčky.


Celý článek...
 

Nominace kandidátů do ANKETY Nejúspěšnější sportovec okresu Ústí nad Orlicí za rok 2020

Email Tisk PDF

Aktuality / Ze sportu
06.10.20

Vyhlášení Sportovce roku 2019, foto Aleš FelgrOrlické sportovní sdružení okresu Ústí nad Orlicí ve spolupráci s agenturou Sport Action a městem Ústí nad Orlicí vyhlašují již 52. ročník ankety Nejúspěšnější sportovec okresu Ústí nad Orlicí za rok 2020. V této souvislosti vyhlašují organizátoři ankety kritéria pro nominace sportovců. Základní podmínkou je členství v tělovýchovné a sportovní organizaci nebo občanském sdružení, které se zabývá sportovní činností na území Orlickoústecka.


Celý článek...
 

Národní pohár a K-1 liga v kickboxu ve Vysokém Mýtě

Email Tisk PDF

Aktuality / Ze sportu
05.10.20

Foto archiv Falcon kickbox Vysoké MýtoO víkendu 25. a 26. září, přesně po 10 letech, měl domácí Falcon kickbox tu čest znovu uspořádat Národní pohár přímo ve Vysokém Mýtě. Turnaje se zúčastnilo celkem 28 klubů, mezi nimi i pořadatelský klub Falcon kickbox Vysoké Mýto. V rámci turnaje se uskutečnilo 200 zápasů.


Celý článek...
 

Vysokým Mýtem se běžel půlmaraton

Email Tisk PDF

Aktuality / Ze sportu
01.09.20

Vysokomýtský půlmaratonV neobvyklém termínu na konci prázdnin, v neděli 30. srpna, se uskutečnil Vysokomýtský půlmaraton, který pořádá místní spolek Dobroběh. Původní jarní termín půlmaratonu překazila koronavirová epidemie a související vládní nařízení. „Před koronou jsme měli 250 registrovaných účastníků, nyní jsme jich měli přihlášených 220. Dnes se tady nakonec prezentovalo 153 závodníků,“ řekl Marek Harvan. Mezi závodníky byl letos velký počet těch, kteří běželi půlmaraton poprvé v životě. Vysokomýtský půlmaraton odstartoval v 10 hodin starosta František Jiraský. Nově trasa vedla centrem Vysokého Mýta, dále směrem k Tescu přes Pekla do Cerekvice a zpět. Příjemné teploty okolo 20 stupňů a výborná organizace závodů vytvořily všem zúčastněným příjemné podmínky. Reportáž Vysokým Mýtem se běžel půlmaraton Vysokým Mýtem se běžel půlmaraton