Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je čtvrtek 21.2.2019
Ze sportu

Stolní tenis: Vydařený dvojzápas s plným bodovým ziskem

Email Tisk PDF

Aktuality / Ze sportu
19.02.19

usti1Ve čtvrtek 14. února se konal předehrávaný zápas, spíše by se dalo říci městské derby, které nakonec skončilo jednoznačnou výhrou domácího týmu Orel Vysoké Mýto „A“.

Orel Vysoké Mýto „A“ – KST SK US Choceň „C“ 10 : 2

Čtvrteční předehrávaný zápas domácí začali výborně, když vyhráli obě své čtyřhry. Zvláště dvojice Fišer - Synek otáčela nepříznivý stav z 0 : 2 na sety na celkových 3 : 2. Toto vedení vysokomýtské hráče posadilo do sedla. V první sérii zápasů prohrál pouze Vojnar s Příhodou. Vedení 5 : 1 již dávalo naději na vítězství. V druhé sérii zápasů prohrál Vojnar s Benešem a vedení 9 : 2 bylo více než komfortní. Závěrečný desátý bod zařídil svému týmu Dvořák po výhře nad Příhodou 3 : 0. Toto vítězství bylo velice důležité, protože nás odpoutalo od týmů na konci tabulky. V sobotu snad potvrdíme dobrý týmový výkon a potrápíme Ústí nad Orlicí.


Celý článek...
 

Stolní tenis: Dvě domácí výhry pro Vysoké Mýto "B" v OP1

Email Tisk PDF

Aktuality / Ze sportu
14.02.19

stolni tenis 3Stolní tenisté Orla Vysoké Mýto „B“ sehráli svá další utkání tentokrát s týmy z Libchav a Mistrovic. Po předchozím zaváhání s Ústím nad Orlicí se tedy od domácích očekával plný bodový zisk.


Celý článek...
 

Vysokomýtští karatisté na zimním semináři v Hanušovicích

Email Tisk PDF

Aktuality / Ze sportu
11.02.19

2019.01 ZS Hanuovice spolene foto oddilu VMyRok 2019 začali vysokomýtští karatisté o víkendech 19. až 20. 1. a 26. až 27. 1. prvním letošním celorepublikovým soustředěním karatistů s ligovým testovním turnajem. Tentokráte vysokomýtský oddíl školy Moderního sportovního karate vyrazil do Hanušovic u Šumperka.


Celý článek...
 

Úspěch mladých Orlů na krajských přeborech

Email Tisk PDF

Aktuality / Ze sportu
30.01.19

uspechy mladych tenist vyrezStolní tenisté Kateřina Mrkosová a Lukáš Hynek z Orla Vysoké Mýto reprezentovali klub v kategorii mladších žáků v krajském přeboru žáků a žákyň Pardubického kraje ve stolním tenise, který se konal 20. ledna v Chrudimi. Celkově se turnaje zúčastnilo 23 chlapců a 10 dívek, kteří byli nominováni krajským svazem. Turnaj se hrál systémem skupin a následného pavouka.


Celý článek...
 

Domácí zápasy přinesly hráčům Orla V OP1 vítězství a prohru

Email Tisk PDF

Aktuality / Ze sportu
28.01.19

stolni tenisStolní tenisté Orla Vysoké Mýto „B“ sehráli svá další utkání na domácích stolech, kde měli za soupeře hráče z Lanškrouna „C“ a Ústí nad Orlicí „E“, tedy týmy s mladými hráči. Vysokomýtští nastoupili v sestavě Kučera, Herel, Kopecký a Šimek.


Celý článek...
 

Vysokomýtští plavci opět trénovali s ikonou českého plavání

Email Tisk PDF

Aktuality / Ze sportu
28.01.19

Plavci 1 2019V pátek a v sobotu proběhl ve Vysokém Mýtě druhý plavecký MINI kemp pod vedením Květoslava Svobody, bývalého vynikajícího plavce a účastníka tří olympijských her. V plaveckém bazéně předal český rekordman společně s ostravskou trenérkou Petrou Formánkovou našim plavcům mnoho dalších zkušeností, které jim pomohou zlepšit techniku plavání a způsob vedení plaveckého tréninku. Cenné rady získali i naši trenéři Lukáš Novák, Radomil Novotný, Jiří Mašek a David Metelka, kteří je budou předávat svěřencům během každodenní tréninkové rutiny.


Celý článek...
 

1. FC Nejzbach bojoval na domácí půdě o vedení v tabulce

Email Tisk PDF

Aktuality / Ze sportu
23.01.19

nejzbach1Vysoké Mýto zažilo bitvu prvních dvou futsalových týmů o vedení v tabulce. V pátek 18. ledna se v domácí sportovní hale odehrálo 14. kolo 2. ligy VÝCHOD. Domácí 1. FC NEJZBACH v něm hostil AC GAMASPOL Jeseník. Zápas nabídl atraktivní podívanou s nenadálými zvraty a po napínavém boji skončil remízou 5 : 5. Videoreportáž ze zápasu můžete shlédnout ZDE


 

Vysokomýtští sportovci mezi nejúspěšnějšími v okrese

Email Tisk PDF

Aktuality / Ze sportu
22.01.19

IMG 8170 LargePlavec Adam Novotný, kanoistka Michaela Zedníčková, kickboxeři Eliška Zemanová, Petr Dvořáček a Adam Pánek, skialpinista Petr Novák a kanoista Daniel Suchánek převzali ocenění v anketě Nejúspěšnější sportovec okresu Ústí nad Orlicí za rok 2018. Sportovní hvězdou čtenářů Deníku se opět stala Eliška Zemanová. Vysokomýtským sportovcům ceny předávali radní Blanka Kysilková a Jiří Kovařík. Slavnostní vyhlášení ankety se konalo 21. ledna v Ústí nad Orlicí. Ocenění obdrželi sportovní kolektivy i jednotlivci z celého okresu, kteří v minulém roce dosáhli výrazných sportovních výsledků.


Celý článek...