Devět medailí z divoké vody do Vysokého Mýta

Email Tisk PDF

Aktuality / Ze sportu
16.06.20

Foto Aleš BerkaUplynulý víkend se na řece Moravě pod Postřelmovem konalo očekávané Mistrovství České republiky žactva a dorostu ve sjezdu na divoké vodě. Kvůli zrušení všech jarních závodů to byla jedna z prvních akcí, na které se mohla sjezdová mládež kvalitně porovnat. Na startu nechyběli ani sportovci z SKK Vysoké Mýto, kteří chtěli navázat na úspěchy loňského roku. A nutno podotknout, že se jim to podařilo i navzdory tomu, že takřka všichni letos postoupili do vyšší věkové kategorie, kde soutěží s o rok staršími soupeři.

Celý článek...

Finálový turnaj Ondrášovka CUP - kategorie U9 ve Vysokém Mýtě

03.06.20

Ondrášovka Cup 2017, foto Aleš FelgrOsmý ročník Ondrášovka CUPu, oficiálního Poháru mládeže FAČR věkových kategorií U8 - U13, který  se stal jednou z klíčových událostí mládežnického fotbalu, má opět na programu finálové turnaje. A již popáté bylo svěřeno pořadatelství jedné z kategorií vysokomýtskému oddílu. Ten bude 20. a 21. června pořádat finálový turnaj kategorie U9.

Na výlet cyklobusem po celé prázdniny i v září (aktualizováno)

25.05.20

Ilustrační foto archiv ČMPUž patnáctým rokem projíždí turistickou oblastí Českomoravské pomezí pětice cyklobusů, které vás přiblíží k atraktivním místům tohoto regionu. Ať už dáváte přednost pěší turistice nebo raději vyrazíte na projížďku na kole, služeb turistických autobusů uzpůsobených pro převoz kol můžete využít po celé prázdniny i v září.

Vydejte se na výlet a nechte se cyklobusem přiblížit k oblíbeným místům Českomoravského pomezí i zajímavým cílům v okolí.

Obrovský úspěch, Orel Vysoké Mýto postoupil do krajské divize

04.05.20

ILustrační foto archiv klub stolního tenisu, Orel Vysoké MýtoKrajský svaz stolního tenisu rozhodl, jak naložit se zbytkem sezóny, ve které v některých případech stačily k ukončení pouhé dva zápasy. Jak to tedy dopadlo? Podle vzoru z ligových a extraligové soutěže se sezóna předčasně ukončí a pořadí v tabulkách se vezme podle aktuálního stavu. Co to znamená pro oddíl stolního tenisu ve Vysokém Mýtě? Především to znamená, že A tým postoupil do divize Pardubického kraje. V soutěžích, které hrají pod hlavičkou Orla Vysoké Mýto, mají stolní tenisté kromě A týmu dalších pět mužstev, která si rovněž zaslouží pochvalu.