Dnes je pátek 24.3.2017

SK Vysoké Mýto – FC Nový Bor 3 : 0 (1 : 0)

logo sk vysoke mytoPoslední domácí zápas této sezóny vysokomýtští fotbalisté odehráli v sobotu 11. června s mužstvem FC Nový Bor. Hosté na ně v tabulce ztráceli dva body a vítězství v tomto zápase by vysokomýtským zajistilo nejhůře sedmé místo v divizi „C“ v ročníku 2015/2016. Tento ročník byl po celou dobu velice vyrovnaný a do posledního kola se hraje o  poslední sestupové místo.

Obě strany začaly zápas s velkým nasazením a bylo vidět, že obě mužstva chtějí bodovat. První šance pro Vysoké Mýto byla ve 13. minutě, kdy se po zaváhání v obraně hostů dostal ke střele Motl. Ve 24. minutě se po samostatné akci Fikejze a jeho následné přihrávce dostal ke střele Mach. Dobrá střela však byla obráncem zblokována. O pár minut později měl další dobrou střelu David Motl. Pro Vysoké Mýto přišel důležitý roh ve 38. minutě, kdy se po rozehrání dostal k zakončení na zadní tyči Marián Hock a byla to přesná střela k tyči na 1 : 0. S tímto výsledkem se odcházelo do kabin. Druhý poločas začali lépe hosté. V 53. minutě se k trestnému kopu postavil zkušený Janů. Jeho velice dobrá střela směřovala k tyči, ale domácí gólman Erik Zavřel výborným zákrokem zabránil vyrovnání. Domácí mužstvo po této hrozbě vyrovnání přidalo a hned to bylo znát v několika dobrých šancích. Ta rozhodující přišla v 76. minutě po akci Motla a Štěpánka. Pavel Štěpánek se kličkou ve vápně uvolnil a zvýšil na 2 : 0. Třešničkou na dortu byla překrásná střela za vápnem do šibenice Pavla Tomáška na konečných 3 : 0. Zápas se domácímu Vysokému Mýtu herně velice povedl a odměnou mu jsou tři body. Ve vyrovnané tabulce se posouváme výše na pozice, kde jsme se chtěli pohybovat. V posledním zápase ve středu v Turnově se bude hrát o konečné umístění a doufáme, že to bude do čtvrtého místa a to by bylo nejlepší zakončení Vysokého Mýta v divizi v historií SK Vysoké Mýto.

Branky:  39´ Hock, 76´ Štěpánek, 83´ Tomášek

Hl. rozhodčí: Hůlka Lukáš             ŽK: 3 : 0             ČK: 0 : 0              Diváků: 140

SK Vysoké Mýto:  Zavřel – Živný, Žák, Trnka, Hock – Motl (77´ Wimmer), Tomášek, Dvořák (69´ Kopřiva L.), Fikejz, Štěpánek (88´ Fišer)  – Mach (85´ Valášek)

FC Nový Bor: Blumentritt - Mach, Haue (46´ Frommel), Čurgali, Šimoník - Kubeš, Šimonik, Janů, Hoke - Stromecký, Černý