Dnes je pátek 24.3.2017

SK Vysoké Mýto – FK Turnov 3 : 2 (2 : 1)

logo sk vysoke mytoV sobotu se odehrál první domácí zápas na hřišti č. 2.  Hlavní hřiště totiž prochází kompletní rekonstrukcí a bude se na něm hrát až na jaře příští rok. Hosté z Turnova zaskočili Vysoké Mýto asi nejrychlejší brankou v divizi. Hned po rozehrávce se v první minutě střelou za vápnem prosadil Beníšek 0 : 1. Zaskočené domácí mužstvo se vzpamatovalo po dvaceti minutách hry. Po špatně rozehraném rohu Turnova se do samostatného brejku přes celé hřiště dostal Filip Wimmer a svoje sólo s přehledem zakončil vyrovnávací brankou na 1 : 1. V 25. minutě se po rohu Vysokého Mýta pískala penalta za stažení hráče ve vápně. Penaltu s přehledem proměnil kapitán Radim Fikejz a domácí se ujali vedení 2 : 1. Do poločasu měl ještě výbornou šanci Lukáš Mach, ale bohužel bez brankového zakončení.

Druhý poločas začali hosté aktivně a v 56. minutě vyrovnali. Prosadil se zkušený Papoušek 2 : 2. Domácí mužstvo nechtělo jít do penaltového rozstřelu a tak se snažilo strhnout výhru na svoji stranu. To se povedlo po krásné hlavičce nové posily Tomáše Rezka. Prosadil se po centru a přesnou hlavou upravil skóre na konečných 3 : 2. Hosté z Turnova se snažili o vyrovnání, ale to se jím naštěstí nepovedlo. Vysoké Mýto si tak udrželo podzimní neporazitelnost a se šesti body se udrželo v čele tabulky divize „C“. K dalšímu zápasu zajíždíme v sobotu na hřiště FK Náchod. Snahou bude udržet dobrý začátek podzimní části a nějaké ty body přivést i z tohoto hřiště.

Utkání se hrálo 20. 8. 2016.

Branky: 21´ Wimmer, 26´ Fikejz (pen.), 74´ Rezek – 1´ Beníšek, 56´ Papoušek

Hl.rozhodčí: Machýček Lukáš       ŽK: 4 : 2           ČK: 0 : 0            Diváků: 100

SK  Vysoké Mýto:  Zavřel – Živný, Žák, Fikejz, Konečný – Motl, Dvořák, Tomášek, Wimmer (91´ Fišer D.) – Rezek, (65´ Sedlák), Mach

FK Turnov: Hyka – Šimek, Novotný, Kordík, Sedláček (84´ Šulc) – Kaiser, Beníšek, Benek, Cigánek – Papoušek, Horák