Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je pátek 25.5.2018

Mistrovství ČR ovládl Falcon z Vysokého Mýta


FalconVe dnech 10. – 11. června se konalo mezinárodní mistrovství ČR v Praze, kam se nominovalo celkem 12 bojovníků a bojovnic z vysokomýtského klubu. Celkem jsme získali 19 cenných kovů rozdělených do neuvěřitelných 12 titulů, 5x vicemistrů a dvou bronzových medailí. S tímto výsledkem skončil náš klub na prvním místě ze všech zúčastněných klubů, kterých bylo téměř šedesát.

Úspěch to byl mimořádný a já jako trenér jsem prožíval neuvěřitelnou euforii, protože nám už nevyhrávají jen junioři nebo muži, ale dokonce i mladší a starší žáci. Letošními mistry ČR se stali Martin Viktorin – 19 let (po dlouhé pauze výborný začátek), Petr Dvořáček – 14 let (ve třech disciplínách), Adam Pánek - 16 let (ve dvou disciplínách), Eliška Zemanová – 10 let (ve dvou disciplínách), Nela Pánková – 12 let (ve dvou disciplínách) a Zuzka Hyksová -10 let (ve dvou disciplínách). Na vicemistra ČR dosáhli Martin Janecký – 16 let, Josef Zeman – 37 let, Adam Pánek – 16 let (v Low kicku), David Dvořáček - 12 let (v Points fightingu), Eliška Zemanová - 10 let (v Lightcontactu) a nakonec dva bronzy přidal David Dvořáček-12 let (v Lightcontact a Kick-lightu).

 

Někteří se sice na „bednu“ nedostali, ale to neznamená, že jejich výkony byly špatné. Vždy, a to je také i mým úkolem, hledám slabiny nebo chyby u všech našich svěřenců, které mají i ti se zlatem na hrudi, abych mohl pracovat na jejich zlepšení a tím je připravil do dalších bojů. Myslím, že máme koncept dobře nastavený, což se projevuje i našimi výsledky.

 

Celkově jsem byl velmi spokojený s výkonem všech našich svěřenců a jsem rád, že spokojeni jsou i oni. Zaslouží si obdiv a poděkování za jejich úsilí, odhodlání a touhu něco dokázat.

 

Děkuji také Aleši Dolanskému za pomoc při koučování, sponzorům, kteří se velkou mírou podíleli na tomto výjezdu, a to konkrétně firmám Iveco a Ecos a také všem, co s námi sdíleli tuto událost.

Martin Viktorin st.