Dnes je sobota 16.12.2017

SK Vysoké Mýto – Sparta Kutná Hora 1 : 0 (1 : 0)

logo sk vysoke mytoSobotní zápas se Spartou Kutná Hora začali vysokomýtští fotbalisté velice dobře. Po rohu se ve 2. minutě prosadil hlavou Marián Hock a dal vítězný gól na 1 : 0. Celý první poločas bylo Vysoké Mýto lepší a mělo míč pevně pod kontrolou. Pro Spartu Kutná Hora byli domácí nebezpeční hlavně ze standartních situací. Ve 38. minutě zahrozili opět po rohu. K zakončení se dostal Lukáš Mach. Jeho střelu gólman Ptáček vyrazil a poradil si i s dorážkou Lukáše Živného. To bylo v prvním poločase vše a do kabin se odcházelo s těsným vedením. Druhý poločas hosté přidali a herně se zlepšili. Do žádné vyložené šance se naštěstí nedostali. Až před koncem zápasu zahrozil střelou z pravé strany Vácha.

Vojta Černík dobrým zákrokem možnost na vyrovnání odmítnul. V nastaveném čase se ještě mohlo měnit skóre po střele Adama Kopřivy, která však skončila jen na břevně hostující Kutné Hory. Tři body nakonec domácí uhájili. V sobotu 10. září odehrají naši fotbalisté derby v Ústí nad Orlicí, kde se utkají první dvě mužstva divize „C“.

Hrálo se ve Vysokém Mýtě 3. 9. 2016

Branky: 2´ Hock

Hl. rozhodčí: Šálková Helena         ŽK: 2 : 4           ČK: 0 : 0            Diváků: 160

SK Vysoké Mýto:  Zavřel – Živný, Žák, Dvořák, Hock – Motl (91´ Zavřel), Kopřiva, Tomášek, Wimmer (88´ Konečný) – Štěpánek, (70´ Rezek), Mach (92´ Trnka)

Sparta Kutná Hora: Ptáček – Šesták (83´ Hačka), Franc, Regner, Nekvinda – Vácha, Piskač (46´ Hradílek), Šindelář, Urban – Kulhánek, Cimr (75´ Vocel)