Dnes je středa 28.6.2017

TJ Ústí nad Orlicí - SK Vysoké Mýto 2 : 1 (2 : 0)

logo sk vysoke mytoSobotní okresní derby začalo za krásného slunečného počasí a totální defenzivy domácího Ústí. Od úvodu bylo Vysoké Mýto aktivní a snažilo se o hru hlavně ve středu hřiště, kde bohužel vše končilo. Domácí mužstvo bránilo až v šesti lidech a tak bylo těžké se za jeho obranu dostat. Jako první z ojedinělé akce zahrozilo Ústí. Na hranici vápna se uvolnil Opina a přesnou střelou k tyči otevřel skóre 1 : 0.  Vysoké Mýto odpovědělo dobrou akcí Štěpánka, ale bohužel bez brankového zakončení. Ve 34. minutě se po rohu prosadil nikým nehlídaný Strnad a hlavou přesně trefil šibenici hostující branky.

Před koncem poločasu mohl alespoň snížit Wimmer, ale v dobré příležitosti selhal. Do kabin vysokomýtští odcházeli za nepříznivého stavu 2 : 0. V druhém poločase bylo Vysoké Mýto opět aktívnější, ale pouze po vápno. Snaha byla odměněna alespoň penaltou, která byla písknuta po faulu ve vápně na Rezka. Penaltu proměnil Roman Konečný a snížil tak v 74. minutě na 2 : 1. Zdálo se, že je ještě dost času na vyrovnání, ale častým střídáním a přerušováním hry se Jiskře podařilo těsný výsledek uhájit. Pro Vysoké Mýto je tento zápas velkým zklamáním. V sobotu 17. září doma přivítáme třetí mužstvo a to FK Čáslav s Petrem Jeníčkem.

Zápas se hrál 10. 9. 2016.

Branky: 21´ Opina, 34´ Strnad – 74´ Konečný

Hl. rozhodčí: Machýček Lukáš        ŽK: 3 : 3           ČK: 0 : 0            Diváků: 300

TJ Ústí nad Orlicí: Krátký – Coufal, Chleboun, Strnad, Langer –Vaňous (82´ Hegr), Opina (70´ Brabec), Falta, Nágl – Souček (89´ Kopecký), Ráb (66´ Kukla)

SK Vysoké Mýto: Zavřel – Živný, Žák, Kouřil, Hock – Motl (59´ Rezek), Dvořák, Tomášek, Wimmer (65´ Konečný) – Štěpánek (75´ Konečný), Mach (55´ Kopřiva)