Dnes je pátek 18.8.2017

SK Vysoké Mýto – FK Čáslav 0 : 3 (0 : 1)

logo sk vysoke mytoZápas začala Čáslav aktivněji a napadala při tom domácí mužstvo. Vyplatilo se jí to už v 10. minutě. Při střele do tyče se míč odrazil zpět do vápna a následující střelu zastavil na brankové čáře stoper Michal Žák. Následovala červená karta a pokutový kop. Ten bezpečně proměnil Špičák na 0 : 1. Vysoké Mýto přeskupilo po odchodu stopera zadní řady a herně se zlepšilo. Vyrovnání mohlo přijít ve 25. minutě po krásné střele Davida Motla z levé strany. Míč padal pod břevno, ale gólman Kubát ho bravurním zákrokem vytáhl na roh. Další šance následovaly, ale bohužel končily před vápnem. Před koncem poločasu se po dobré příležitosti mohlo odcházet do kabin za nerozhodného výsledku.

Po přihrávce Živného se do vyložené šance dostal Wimmer. Střelu z malého vápna uspěchal a netrefil ani branku Čáslavi. Druhý poločas začalo domácí Vysoké Mýto aktivně, i když bylo jen v deseti, hostující mužstvo přehrávalo. V 67. minutě ale přišla chyba v domácí obraně a tu hned potrestal Špičák a navýšil skóre na 0 : 2. V domácím mužstvu poté následovalo trojité střídání. Přineslo herní oživení, ale brankové zakončení se i nadále nedařilo. Na konci zápasu se ještě prosadil hostující Antoš a přidal na konečných 0 : 3. Tento výsledek je velice krutý a neodpovídá určitě vývoji celého zápasu. Vysoké Mýto i přesto, že odehrálo skoro celý zápas v deseti, mělo smůlu v koncovce a bude se muset snažit navázat na ty lepší chvíle v dalším zápase v Pardubicích.

Hrálo se 17. 9. 2016.

Branky: 11´penalta, 67´ Špičák, 90´ Antoš

Hl.rozhodčí: Krupa Jan             ŽK : 0 : 3              ČK : 10´Žák              Diváků : 180

SK Vysoké Mýto:  Zavřel – Kouřil, Žák, Dvořák , Hock – Motl (71´ Rezek), Dvořák, Tomášek, Wimmer (71´ Konečný) – Živný, Mach (71´ Štěpánek)

FK Čáslav: Kubát - Bodlák, Růžička, Jeníček, Kunášek – Král (69´ Maxa), Strnad (74´ Frejlach), L. Vebr (54´ Antoš), Hannich (87´Dastych) – Špičák (89´Martínek)