Dnes je úterý 28.3.2017

FK Pardubice „B“ - SK Vysoké Mýto 1 : 3 (0 : 1)

logo sk vysoke mytoZápas v Pardubicích jsme začali velice dobře. Hned ve 2. minutě se po rohu prosadil Lukáš Živný a hlavou trefil břevno domácí branky. První čtvrthodinu jsme domácí mužstvo přehrávali. Pardubice se dostaly do hry až okolo dvacáté minuty. Do dvou dobrých šancí se dostal Kayamba a Bláha. Obě střely z hranice vápna však obránci Vysokého Mýta dobře zblokovali. Ve 37. minutě se již skóre změnilo. Ve vápně si dobře na centr naskočil Lukáš Mach a hlavou s pomocí břevna dává na 0 : 1. Do poločasu měl ještě dobrou střelu z trestného kopu Konečný. Vstup do druhého poločasu měli vysokomýtští opět lepší.

Ve 49. minutě se opakovala situace z prvního poločasu. Po rohovém kopu se po druhé hlavou krásně prosadil Lukáš Mach a navýšil skóre na 0 : 2. V 58. minutě se ve vápně po samostatné akci prosadil Tomáš Rezek a bylo již 0 : 3. Odpověď domácích přišla hned z dalšího útoku. Po samostatné akci se prosadila posila z „A“ mužstva Kayamba a snížil na konečných 1 : 3. Zbytek zápasu už se odehrál celkem v poklidu a bez vážnějších šancí na obou stranách. Důležité tři body si tak odváží zaslouženě Vysoké Mýto. Další domácí zápas bude 1. 10. od 16,30 hod. Přivítáme zde nováčka divize „C“ a to vítěze královéhradeckého kraje FK Kratonohy.

Hrálo se 24. 9. 2016.

Branky: 59´ Kayamba – 37´,49´ Mach, 58´ Rezek

Hl. rozhodčí: Průcha Miroslav        ŽK: 2 : 1           ČK: 0 : 0            Diváků: 90

FK Pardubice „B“: Hrnčíř - Jedlička, Řehák, Prokopec (19´ Panchartek), (70´ Šejvl), Pánek (83´ Karvánek) - Bláha, Málek, Gašpar (74´ Slezák), Jirka (70´ Fusek) – Kayamba, Valenta

SK  Vysoké Mýto:  Zavřel – Kouřil, Dvořák, Trnka (62´ Benda), Konečný (76´ Motl ) – Rezek (72´ Hock), Kopřiva, Tomášek, Štěpánek (88´ Fišer D.) –Živný, Mach (89´ Fišer M.)