Dnes je sobota 16.12.2017

SK Vysoké Mýto – FK Kratonohy 1 : 0 (1 : 0)

logo sk vysoke mytoSobotní domácí zápas za pěkného podzimního počasí začali vysokomýtští fotbalisté s navrátilcem do základní sestavy kapitánem Radimem Fikejzem. Hosté začali aktivně a hra byla vyrovnaná z obou stran. První šanci měli hosté z Kratonoh, konkrétně útočník Kořínek. Domácí Vysoké Mýto se prosadilo po rohu, který přišel po několika standartních situacích. Zahrál ho ve 28. minutě Pavel Tomášek. Na hlavu si naskočil Honza Dvořák a krásně dal na vedení 1 : 0. Nikdo asi nečekal, že to bude v tomto zápase vše. Do poločasu se ještě prosadili Mach a za hosty Klátil, ale oba bez brankového zakončení. I v druhém poločase se hosté snažili o vyrovnání. Hra byla vyrovnaná a odehrávala se převážně ve středu hřiště.

V 74. minutě měl největší příležitost na skórování Marián Hock. Opět po rohu se dobře trefil hlavou pod břevno, ale gólman Mačí bravurním zákrokem zachránil šance hostujících Kratonoh. Do konce zápasu se již nic závažného nestalo a tak si domácí Vysoké Mýto tři důležité body uhájilo. Další zápas zajíždíme v sobotu na horkou půdu na vedoucí mužstvo divize „C“ do Živanic.

Zápas se hrál 1. 10. 2016.

Branky: 28´ Dvořák

Hl. rozhodčí: Hocek Petr              ŽK: 3 : 4           ČK: 0 : 0            Diváků: 220

SK  Vysoké Mýto:  Černík – Živný, Kouřil, Žák (50´ Trnka), Hock – Rezek (73´ Štěpánek), Dvořák, Tomášek, Wimmer (90´ Motl) – Fikejz, Mach (85´ Konečný)

FK Kratonohy: Mačí – Hrůša (79´ Jilemnický), Drozd, Němeček, Kejmar – Pražák (46´ Tulach), Čada, Jiroutek (61´ Franc), Jošt - Klátil, Kořínek