Dnes je pondělí 1.5.2017

TJ Sokol Živanice - SK Vysoké Mýto 0 : 1 (0 : 1)

logo sk vysoke mytoV Živanicích se očekával velice vyrovnaný zápas, což se také potvrdilo. První příležitost měli domácí ve 4. minutě. Do dobré střely za vápnem se dostal Herzán. S jeho příležitostí si však dobře poradil gólman Vojta Černík a střelu vyrazil na roh. V 15. minutě po přihrávce Tomáše Rezka, který našel volného Macha, se podařila pěkná akce hostům z Vysokého Mýta. Lukáš se ve vápně uvolnil a střelou mezi nohy brankáře Volšíka dal na vedení 0 : 1. Před koncem poločasu se v malém vápně opět prosadil Mach a byl a při tom faulován domácím brankářem. Penalta se ovšem nepískala. Při tomto zákroku se zranil brankář, který musel být odnesen na nosítkách a vystřídán náhradním gólmanem Vašíčkem.

V druhém poločase se očekával velký tlak domácích na vyrovnání. Ten byl ale eliminován hlavně dobrou hrou ve středu hřiště a jistě hrající obranou, kterou dobře řídil Honza Dvořák. Nejproduktivnější útočné duo divize Ujec - Petrus se tak k ničemu vážnému nedostalo. Naopak se do dobrých šancí dostali Wimmer a Štěpánek, který byl zastaven faulem až před hranicí vápna. Obě mužstva sehrála opravdu kvalitní zápas, který skončil výhrou Vysokého Mýta a ziskem důležitých tří bodů. Další domácí zápas odehrajeme v sobotu 15. října v 16.00 s posledním mužstvem divize „C“ Trutnovem. Hlavním úkolem bude potvrdit body přivezené právě ze hřiště Živanic.

Zápas se hrál v Živanicích 8. 10. 2016.

Branky: 15´ Mach

Hl. rozhodčí: Štuk Jaromír       ŽK: 3 : 2           ČK: 0 : 0            Diváků: 100

TJ Sokol Živanice: Volšík (41´ Vašíček) - Buriánek, Sůra, Motyčka, Norek - Kakrda (69´ Hundák), Herzán, Gorol (71´ O. Ujec), Janecký - M. Ujec, Petrus

SK Vysoké Mýto:  Černík - Živný, Kouřil, Dvořák, Hock – Rezek (71´ Motl), Wimmer (87´ Trnka), Tomášek, Štěpánek (90´ Benda - Fikejz, Mach (85´ Konečný)