Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je neděle 20.5.2018

Stolní tenis: "Áčko" se utkalo s týmy Sokol Česká Třebová A a TJ Slovan Moravská Třebová A


VstiekI přesto, že Orel Vysoké Mýto hrál 8. října svá další dvě utkání proti druhému týmu loňské tabulky a týmu, který do krajské soutěže sestoupil z divize, mohl nakonec vytěžit více, než jedno vítězství. V obou utkáních byla sestava vysokomýtských stolních tenistů stejná: Baťa, Pohl, Synek, Vojnar.

 

 

 

 

 

Orel Vysoké Mýto A - Sokol Česká Třebová A 10 : 7 

V úvodních čtyřhrách si obě mužstva připsala po jednom vítězství. K vítězství přispěli všichni hráči Vysokého Mýta: Roman Baťa – 1 bod, Pavel Pohl - 2 body, Martin Synek 2,5 bodu (plus výhra v posledním zápase, který se do výsledku již nezapočítával) a Jirka Vojnar 4,5 bodu. Na velmi dobré představení z minulého víkendu navázal Martin Synek, když prohrál jeden zápas s tím, že celkové vítězství zajistil v posledním utkání, které se nakonec do výsledku nezapočítávalo. Výkon z minulého týdne naopak napravil Jiří Vojnar, který vyhrál všechny čtyři dvouhry.

 

Stolní tenis: Orel Vysoké Mýto A - TJ Slovan Moravská Třebová A 7 : 10

Bohužel se loni ještě divizní Moravské Třebové povedlo otočit zápas ze stavu 3:5 na celkové vítězství 10:7. I v tomto zápase byl po čtyřhrách stav 1 : 1 s tím, že tentokrát vyhrálo svoji čtyřhru v koncovce pátého setu duo Baťa - Pohl. Ve dvouhrách opět nedošlo na všechna utkání Martina Synka, který dva ze tří zápasů vyhrál. Zbylé body přidali Pavel Pohl - 1 a Jirka Vojnar – 3.

 

V dalším zápase Orel Vysoké Mýto A čeká 22. 10. výjezd do Vidlaté Seče a Řetové.

 

(Martin Dvořák)