Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je neděle 20.5.2018

Stolní tenis: Orel Vysoké Mýto „B“ hrál v Líšnici a v Králíkách


foto1Svoje první zápasy v nejvyšším regionálním přeboru zahájilo mužstvo Orel Vysoké Mýto „B“ v sobotu 15. října na stolech oddílů Sokol Líšnice A“ a TJ Jiskra Králíky „A“. V sestavě Jiří Zemek, Martin Dvořák, Miroslav Herel a Roman Mrkos nezačali s favoritem v Líšnici vůbec dobře. Po prvních kolech zápasu prohrávali 7 : 1 na body a domácí si už zápas pohlídali. Vysokomýtští stačili již jen korigovat na výsledek 10 : 5. Body v tomto zápase zaznamenali Martin Dvořák (3b), Jiří Zemek (1b) a Miroslav Herel (1b).

Bohužel ani na zápas s týmem Králíky „A“ vysokomýtští hráči nebudou vzpomínat v dobrém. Utkali se s nejméně oblíbeným týmem a to domácí potvrdili v plné míře. Svými provokativními poznámkami uráželi hráče Orlu. V okresních soutěžích si domácí tým může vybrat, zda bude hrát tento rok se starými „celuloidovými“ míčky, nebo s novými plastovými míčky. Tým Králík na rozdíl od Vysokého Mýta hraje právě se starými míčky. S tím se Orli nedokázali poprat a prohráli celkem jednoznačně 10 : 3. Rozhodnutí okresního vedení ohledně dvojích typů míčků nebylo vůbec šťastné. Doufejme, že si funkcionáři uvědomí, jak pro tento rok poškodili okresní soutěže. Body: Martin Dvořák (2b), Jiří Zemek (1b).

 

V dalších bojích bude tým Orel Vysoké Mýto „B“ pokračovat za 14 dní, kdy na domácích stolech hostí týmy z Libchav a Zálší.

(Martin Dvořák)