Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je neděle 20.5.2018

Děláme sport srdcem a funguje to!


Falcon 24.10.16Falcon kickbox Vysoké Mýto zaznamenává úspěch za úspěchem a i v letošním roce se průběžně drží na druhé příčce TOP klubů celého Českého svazu full-contactu a ostatních bojových umění (ČSFU), kterých je registrovaných bezmála tři stovky. V poháru jednotlivců má zastoupení na několika příčkách a průběžně dokonce i na té nejvyšší. Věřím, že si toto skóre udržíme a budeme tak moct obhájit loňský úspěch našeho klubu. První polovina září přinesla Falconu ze SAP ligy 3. kolo 9x zlato, 4x stříbro a 2x bronz a v té druhé polovině, na turnaji v Praze nazvaném NO EGO CUP, jsme naše kvality potvrdili, když jsme získali 10x zlato, 9x stříbro a 2x bronz.

 

Začátek října byl ve znamení vzdělání, kdy náš klub pořádal již tradiční seminář na kterém byla velmi početná účast nejen z Falconu, ale i z jiných měst naší republiky, například Chrudim, Praha nebo dokonce i z 300 km vzdálených Klatov. Učit se a vzdělávat je jeden z našich hlavních bodů, abychom si udrželi krok se světovými trendy. Úspěch není náhoda! Je za ním mnoho práce a odříkání a když se do toho zapojí srdce bojovníka, tak přichází vytoužené výsledky. Tento koncept nám funguje a dokázali jsme to i na dalším turnaji v Praze v polovině října na CZECH OPEN, kam jsme vyrazili s 15-ti závodníky změřit si síly v tomto mezinárodním turnaji nabitém konkurencí z 11-ti zemí s více než 500 závodníky. Falcon opět dokázal, že ani takové země jako jsou Rusko, Polsko, Řecko, Bělorusko, Maďarsko, Itálie a další nejsou v mnoha případech překážkou, a tak se i v tomto turnaji naplnilo přísloví „když to děláš srdcem, tak to jde". Celkový zisk pro Falcon z tohoto turnaje byl nad mé očekávání. 6x zlato, 10x stříbro a 5x bronz. Mohl bych jmenovitě popsat zápasy jednotlivých účastníků, nicméně napíši jen jedno za všechny. Děkuji všem, protože jen ti s největším srdcem, odhodláním, plným nasazením a především láskou ke sportu, se stávají těmi nejlepšími. Je důležité a nezbytné si uvědomit, že „prohra není tvůj nepřítel. Strach z prohry je tvůj nepřítel." A to si mnoho našich závodníků uvědomuje. (Martin Viktorin st.)