Dnes je pátek 18.8.2017

FC Přední Kopanina - SK Vysoké Mýto 0 : 0 (0 : 0) 5 : 6 pen.

logo sk vysoke mytoSobotní zápas ve vzdálené Přední Kopanině se odehrál za opravdu podzimního počasí. Vysoké Mýto se hned od začátku tlačilo před domácí vápno. Do dobrých příležitostí se dostali oba útočníci Mach a Fikejz. V 10. minutě měl dobrou střelu Adam Kopřiva. Domácí Kopanina se dostala k ojedinělé akci ve 20. minutě. Po trestném kopu a hlavičce Bláhy zvonilo břevno Zavřelovy branky. Domácí brankař Švarc držel celý první poločas dobrými zákroky nerozhodný výsledek. Ve druhém poločase se Vysoké Mýto  natlačilo před vápno Kopaniny, ale šance skončila již v zárodku. Před koncem však zahrozil domácí Blažek dobrou střelou, s kterou si naštěstí nadvakrát poradil gólman Vysokého Mýta Erik Zavřel. Zápas tak skončil bezbrankovou remízou.

A šlo se na penaltový rozstřel. Všech pět prvních střelců se prosadilo a tak rozhodnutí přinesla až šestá série. V té zaváhal domácí  Blažek a Zavřel jeho střelu vychytal. Vysoké Mýto tak uhájilo alespoň dva body, ale po neproměněných šancích je to ztráta bodu. K dalšímu zápasu zajíždíme v neděli 30. 10. ve 14.30 na hřiště FK Kolín.

Zápas se hrál 22. 10.

Hl.rozhodčí: Nehasil Lukáš           ŽK: 2 : 1           ČK: 0 : 0            Diváků: 56

FC Přední Kopanina: Švarc - Vik (72´ Tržický), Hemzáček, Melničuk, Bláha – Flaks, Sýkora, Čihák, Poláček (76´ Blažek) - Podkul, Vašut

SK  Vysoké Mýto:  Zavřel – Žák, Kouřil, Dvořák, Hock – Rezek(70´ Motl), Kopřiva (76´ Konečný), Tomášek, Štěpánek (84´ Živný) – Fikejz, Mach