Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je pátek 25.5.2018

Stolní tenis. Střídavé úspěchy na stolech soupeřů


foto 22.10 1V sobotu 22. října zavítal "A" tým v krajské soutěži na stoly Vidlaté Seče a Řetové. V prvním zápase na vysokomýtské hráče nečekalo nic jednoduchého, protože nedokázali ve Vidlaté Seči ještě nikdy bodovat. V Řetové  to byl jiný zápas, kde si hosté pohlídali výhru a upevnili si tak pozici v horních patrech tabulky.

 

Vidlatá Seč "A" - Orel Vysoké Mýto "A"  10 : 7  / Po úvodních čtyřhrách byl nečekaný výsledek 2 : 0  ve prospěch vysokomýtských, ale bohužel po prvních kolech singlu bodoval jen Dvořák, který porazil Famfulíka. To samé se opakovalo i v další sérii singlů, když dokázal bodovat opět Dvořák. Za zmínku stojí tři prohrané zápasy v pěti setech Synka a Pohla. V další sérii zápasů se Orlům již začalo dařit, když ze čtyř zápasů vyhráli tři. Do poslední série se šlo za vyrovnaného stavu 7 : 7, kde domácí urvali 3 výhry a v konečném součtu zvítězili 10 : 7. Body: Dvořák (2,5), Synek (1,5), Vojnar (1,5), Pohl (1,5).

 

TJ Sokol Řetová"A" - Orel Vysoké Mýto "A"  3 : 10 / Spravit chuť za dopolední prohru si chtěli hráči Orla na týmu Řetové, který se potýká se špatnými herními výsledky, což se také potvrdilo i v tomto zápase. Vysokomýtští opět vyhráli na úvod obě čtyřhry a vedli 2 : 0. Po prvních kolech singlu prohrál pouze Dvořák a Vysoké Mýto vedlo 5 : 1. V prvním zápase hráč hostí Kovář zlomil pálku a svá zbylá utkání musel "skrečnout", což hostům usnadnilo práci. Konečný výsledek 10 : 3 dává Vysokému Mýtu umístění v horní části tabulky. Body: Dvořák (0,5), Synek (2,5), Vojnar (1,5), Pohl (2,5).

 

Další utkání krajského přeboru odehrají vysokomýtští 5. listopadu, kdy zajíždějí na stoly TJ Sokol Borová "B" a TJ Slovan Moravská Třebová "B".