Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je neděle 20.5.2018

Stolní tenis: napůl úspěšný výjezd na stoly soupeřů


IMG 4318V sobotu 5. listopadu vysokomýtští stolní tenisté zajížděli na nejdelší venkovní zájezd v sezóně a to na stoly Borové a Moravské Třebové. Ráno prohráli v improvizované sestavě v Borové, ale odpoledne již naplno bodovali v Moravské Třebové. Rozhodl vedoucí oddílu Roman Baťa.

 

TJ Sokol Borová „B“ – Orel Vysoké Mýto „A“  10 : 4

Na stolech Borové jsme mohli uhrát více než čtyři vyhrané zápasy. Po úvodních čtyrhrách byl stav 1 : 1, když Dvořák s Herelem zvítězili nad párem Lorenc - Češka. Bohužel v dalších singlech převážně vítězili domácí. V zápasech smolně prohráli v pěti setech Dvořák, Herel a Vojnar. Kdyby měli vysokomýtští více štěstí, mohl být zápas více vyrovnaný. Na druhou stranu musíme uznat, že vyšší kvalita byla na straně domácích a zaslouženě vyhráli. Body Martin Dvořák (1,5b), Martin Synek (1b), Jiří Vojnar (1b) a Miroslav Herel (0,5b).

 

TJ Slovan Moravská Třebová „B“ - Orel Vysoké Mýto „A“  4 : 10

V tomto zápase proběhla jedna změna v sestavě vysokomýtských, když Roman Baťa vystřídal Miroslava Herela, který jel bojovat za tým „C“, a to se v tomto zápase ukázalo jako klíčové, protože Baťa neprohrál jediný svůj zápas. Po úvodních čtyrhrách byl stav 1 : 1, ale v prvních pěti singlech orelští hráči neprohráli utkání a ujali se vedení 6 : 1. Již to vypadalo, že si orelští hráči dojdou pro výhru. Malá komplikace přišla v dalších čtyřech zápasech, když moravskotřebovští vyhrály tři zápasy. Zvratu zabránil Dvořák, který v zápase s Palatkou otočil nepříznivý stav z 0/2 na sety na 3/2 ve svůj prospěch, a když se  přidal i Baťa s Vojnarem byla z toho celková výhra. Body: Roman Baťa (3,5b), Martin Dvořák (2,5b), Martin Synek (2b), Jiří Vojnar (2b).

 Další utkání se uskuteční 19. listopadu v Orlovně ve Vysokém Mýtě proti celkům Litomyšle a Ústí nad Orlicí.

(Martin Dvořák)