Dnes je úterý 28.3.2017

SK Vysoké Mýto – FK Letohrad 1 : 0 (0 : 0)

logo sk vysoke mytoDomácí derby s Letohradem jsme začali velice dobře a aktivně. Soupeře jsme od začátku nepustili k žádné akci. Vysoké Mýto mělo v úvodu hned velkou příležitost na skórování. V 6. minutě měl po rohu velkou šanci Radim Fikejz. S jeho dobrou hlavičkou si však poradil brankář Ehrenberger. Hra se potom odehrávala převážně na polovině hostujícího Letohradu. Další velkou příležitost na vstřelení branky měl Lukáš Mach. Po trestném kopu Tomáška se ve 26. minutě prosadil ve vápně, ale jeho střelu bohužel zastavila branková tyč hostujících. Celý poločas se tak převážně odehrával na polovině hostů z Letohradu. Před koncem poločasu se ještě z pravé strany dostal k zakončení Štěpánek.

Úvod druhého poločasu se podařil domácímu Vysokému Mýtu famózně. Hned ve 47. minutě se po pravé straně dostal do vápna kapitán Radim Fikejz. Zpětnou přihrávkou našel lépe postaveného Filipa Wimmera a ten se krásnou střelou z malého vápna gólově prosadil na vedení 1 : 0. Tlak domácího Vysokého Mýta byl pořád větší a bylo otázkou, kdy se skóre navýší. Šance ve vápně měli Mach a hlavně po rohu Pavel Štěpánek, kterého vychytal gólman Letohradu. Před koncem zápasu se hosté snažili o vyrovnání, ale do žádné šance na vstřelení branky se nedostali. Zápas tak skončil hubenou výhrou domácích i přesto, že příležitostí na vstřelení branky bylo ještě několik. Po dvou remízách jsou to pro Vysoké Mýto důležité tři body. K předposlednímu zápasu zajíždíme v sobotu na hřiště zatím nejlepšího nováčka v divizi „C“ a to mužstvo z Ostré.

Zápas se hrál 5. 11.

Branky: 47´ Wimmer

Hl.rozhodčí: Křiž Jiří              ŽK: 0 : 4           ČK: 0 : 0            Diváků: 210

SK  Vysoké Mýto:  Černík – Žák, Kouřil, Dvořák, Živný – Štěpánek, Wimmer, Kopřiva (87´ Trnka), Tomášek (88´ Konečný) – Fikejz, Mach (83´ Motl)

FK Letohrad: Ehrenberger – Šponar, Krystl, Kail, P. Štěpán (83´ Stejskal) – Černohorský (54´ Hiller), Linhart, Čada, J. Štěpán – Lorenc (60´ Macek), Kabourek (73´ Dvořáček)