Dnes je sobota 16.12.2017

S. S. Ostrá - SK Vysoké Mýto 3 : 0 (1 : 0)

logo sk vysoke mytoZápas na hřišti nejlepšího nováčka začali vysokomýtští fotbalisté velice dobře. Hned ve 2. minutě měli gól na kopačkách. Po chybě v domácí obraně se v zakončení prosadil Wimmer. Překonal i domácího brankaře, ale střelu zastavila tyčka. Z následující dorážky se již zakončit nepodařilo. Jak se později ukázalo, tento okamžik byl opravdu klíčový pro celý zápas. V 6. minutě bylo vše jinak. Do střelecké pozice se dostal Petlička a střelou k tyči otevřel skóre na 1 : 0. O pár minut déle měl ještě dobrou střelu Lukáš Mach, ale nevešla se mezi tyče branky Ostré. Po půlhodině hry se domácí dostali do vyložené šance avšak bez brankového zakončení. Před koncem poločasu Vysoké Mýto zahrozilo ještě po rohovém kopu.

I druhý poločas jsme začali aktivně a snažili se o vyrovnání. Vytvořili jsme i několik standartních situací. Opět se ukázalo známé „nedáš, dostaneš“. Vysoké Mýto po snaze o vyrovnání nebylo tak pozorné směrem dozadu a domácí Ostrá hned trestala. V 66. minutě se prosadil Herzán a zvýšil na 2 : 0. V 68. minutě vše uzavřel hlavou Vobořil na 3 : 0. Před koncem zápasu měli ještě domácí dvě velké příležitosti na navýšení skóre, ale už se tak naštěstí nestalo. Pro Vysoké Mýto je tento výsledek velice krutý, ale ve fotbale se to bohužel stává.

Zápas se hrál 12. 11. 2016.

Branky: 6´ Petlička, 66´ Herzán, 68´ Vobořil

Hl. rozhodčí: Mrkáček Michal        ŽK: 0 : 3           ČK: 0 : 0            Diváků: 130

S. S. Ostrá: Havránek - Poběrežský, Hochmeister, Kouba, Bureš – Petlička (79´ Hudec), Mařík (90´ Habrun), Moudrý, Vobořil, Řezníček (73´ Muller) – Herzán (84´ Pánek)

SK Vysoké Mýto:  Černík –  Živný, Kouřil, Dvořák (77´ Trnka), Konečný – Tomášek (68´ Rezek), Kopřiva, Wimmer, Štěpánek (84´ Zavřel) – Fikejz, Mach (73´ Benda)