Dnes je pátek 18.8.2017

SK Vysoké Mýto – TJ Dvůr Králové nad Labem 5 : 0 (2 : 0)

logo sk vysoke mytoPoslední podzimní zápas se podle očekávání opravdu podařil. Vysoké Mýto se na ukončení sezóny rozstřílelo na soupeře, který nepatří zrovna mezi oblíbené. První šanci měli hosté ze Dvora Králové hned ve 2. minutě, ale naštěstí byla opravdu ojedinělá. Hned v 7. minutě se krásně uvolnil Radim Fikejz a po samostatné akci zakončil na vedení 1 : 0. O pár minut déle se k zakončení dostal Adam Kopřiva, ale jeho střelu bohužel zastavila tyč branky hostujících.  Další vyloženou šanci měl po rohu na hlavě Kouřil. Vše vynahradil Lukáš Mach, který se ve 28. minutě trefil krásně hlavou na 2 : 0.  Ve 35. minutě po centru do vápna se domácí na třikrát ve vápně opět neprosadili. Všechny další příležitosti na skórování mohl zakončit kapitán Fikejz. Po dobrém centru Štěpánka však šla jeho hlavička těsně vedle.

Úvod druhého poločasu začal opět pod vedením  domácího Vysokého Mýta.  V 60. minutě našel Rezek krásnou přihrávkou spoluhráče Štěpánka, ale ten v koncovce selhal a dal vedle branky soupeře. V 70. minutě se ve vápně střelecky prosadili Kopřiva a Mach. Po jeho střele se k zakončení dostal Adam Kopřiva a zvýšil na 3 : 0. To ale ještě nebylo vše. V 77. minutě se prosadil Pavel Štěpánek      a navýšil skóre na 4 : 0. Definitivní tečku za zápasem udělal střídající Lukáš Benda. V 88. minutě se po minutovém pobytu na hřišti prosadil hlavou po centru z levé strany Davida Motla na konečných 5 : 0. Tento krásný výsledek je úplně ideální tečkou na zakončení podzimní sezóny. Jako druhé mužstvo divize „C“ budeme vyhlížet jarní sezónu 2017. Všem hráčům, divákům a vedení SK přejeme vše nejlepší do Nového roku.

Zápas se hrál 19. 11. 2016.

Branky: 7Fikejz, 28´ Mach, 70´ Kopřiva, 77´ Štěpánek, 88´ Benda

Hl. rozhodčí: Hanousek Karel          ŽK:  0 : 0           ČK:  0 : 0            Diváků: 110

SK  Vysoké Mýto:  Zavřel – Živný, Kouřil, Dvořák, Konečný – Rezek (73´ Tomášek), Wimmer (85´ Trnka), Tomášek, Štěpánek (82´ Mach) – Fikejz, Mach (87´ Benda)

TJ Dvůr Králové nad Labem: J. Vaníček – Tomeš, Novák (53´ Janouch), Kruliš, Hruška – Dvořák (70´ Voldán), O. Vaníček, Fejk, Otradovský (53´ Řežábek), Vitebský (60´ Škoda) – Pavlásek