Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je pátek 25.5.2018

Stolní tenisté v polovině sezóny


Zapasy 17.12.2017Orel VM “A“ – Tým hrající v nejvyšší krajské soutěži začal sezónu velmi dobře. Držel se na předních příčkách, ale bohužel nevyšel mu konec první půlky sezóny. Z posledních čtyř zápasů tenisté třikrát prohráli a zakončili polovinu soutěže na devátém místě. Nejlepším hráčem „A“ týmu dle procentuální úspěšnosti je Martin Synek. Orel VM “B“ – Tým hrající nejvyšší okresní soutěž končí první polovinu soutěže stejně jako „A“ tým na devátém místě. Vítězství sbírá pouze v domácím prostředí, kde předvádí dobrý stolní tenis, ale jakmile se jede na stoly soupeřů, tak je to jedna velká katastrofa. Nejlepším hráčem „B“ týmu dle procentuální úspěšnosti je Martin Dvořák.

 

 

Orel VM “C“ -  Tým hrající druhou nejvyšší okresní soutěž končí první polovinu soutěže jako pátý tým a může myslet na poklidnou druhou půlku sezóny, když hlavně v posledních šesti zápasech neokusil hořkost porážky. Nejlepším hráčem „C“ týmu dle procentuální úspěšnosti je Miroslav Krejsa mladší.

 

Orel VM “D“ -   Tým hrající nejnižší í okresní soutěž končí první polovinu soutěže jako první tým soutěže a v odvetách doufáme, že naváže na stejné výkony a potvrdí roli favorita a podaří se postoupit, jelikož by si ty díky vyrovnanému týmu kluci zasloužili. Nejlepším hráčem „D“ týmu dle procentuální úspěšnosti je Jan Stejskal, který v 36 zápasech nepoznal hořkost porážky.

(Martin Dvořák)