Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je neděle 20.5.2018

Stolní tenis: nešťastná prohra ve vyrovnanám zápase


Vidlata Sec 4.2.2017Orel Vysoké Mýto „A“ – TJ Vidlatá Seč „A“  6 : 10 /  V dopoledním utkání 4. února se domácí střetli s týmem ze stejného patra tabulky a zprvu vše nasvědčovalo tomu, že zápas bude vyrovnaný. Hosté přijeli v nejsilnější možné sestavě v čele s Hubinkou, který je „specialistou“ na vysokomýtské, protože vždy jde hrát pouze proti nim a odpoledních zápasů se už neúčastní. Po úvodních čtyřhrách domácí vedli 2 : 0 a když další bod přidal Dvořák, který porazil  Petra Famfulíka, vše vypadalo nadějně. Za stavu 4 : 2 pro domácí ale hosté zařadili vyšší rychlostní stupeň a vyhráli šest zápasů v řadě. Na to už domácí nedokázali odpovědět a výsledek v závěru korigovali již jen na konečných 10 : 6. „Rozdílovými hráči v celku hostů byl Hubinka a Osecký, kteří neokusili hořkost porážky, a to se pak soupeř těžko poráží,“ řekl domácí Pavel Pohl. Navíc s hosty přijela početná skupina fanoušků, kteří své hráče podporovali, jako by hráli doma. Body: Baťa 1,5 b, Pohl 1,5 b, Vojnar 1,5 b, Synek 1,5 b a Dvořák 1 b.

 

Orel Vysoké Mýto „A“ – TJ Sokol Řetová „A“  10 : 4 / V zápase s Řetovou byla znát neúčast nejlepšího hráče soupeře – Lukáše Fišera. Vysoké Mýto vyhrálo, stejně jako v dopoledním zápase s Vidlatou Sečí, obě čtyřhry, ale tentokráte si dvoubodový náskok hlídalo lépe než dopoledne. Ve třetí sérii dvouher nezaváhal ani jeden vysokomýtský hráč a zápas tak skončil vítězstvím Orlů 10 : 4. Body: Baťa 0,5 b, Pohl 3,5 b, Synek 2,5 b, Vojnar 2,5 b a Dvořák 1 b.

 

V dalším dvojutkání opět hrajeme na domácích stolech 18. února s celky Borová od 9.00 a Moravská Třebová od 13.30. Všichni fanoušci jsou srdečně zváni.

 

Martin Dvořák