Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je pondělí 21.5.2018

Stolní tenis: nevydařený nedělní výjezd na stoly soupeřů


foto 6.3.2017

TJ Jiskra Litomyšl „B“ – Orel VM „A“  10 : 5 / V dopoledním utkání 4. března čekal na vysokomýtské hráče nesmírně těžký soupeř, který disponuje dvěma kvalitními hráči Dostálem a Flodrem. Tito hráči jsou v krajském žebříčku velmi vysoko, a to se ukázalo jako stěžejní. Po úvodních čtyřhrách byl stav 2 : 0 pro Litomyšl. Hned v prvním kole singlu se zrodilo nečekané překvapení, když zaskakující Herel po fantastickém výkonu porazil zkušeného Balského a připsal si v krajské soutěži svůj první bod. Když pak Vojnar porazil Štarmana, byl stav 2 : 2. Na řadu přišli Dostál s Flodrem, kteří v utkání neprohráli ani zápas. Ještě jednou bodoval Vojnar, který porazil Balského a dvakrát Synek, který vyhrál nad Balským a Štramanem. Body: Vojnar 2 b, Synek 2 b, Herel 1 b.

TTC Ústní nad Orlicí „C“ – Orel VM „A“  10 : 7 / Na odpolední utkání jsme jeli s odhodláním vyhrát. Po úvodních čtyřhrách byl stav 1 : 1, když Dvořák s Pohlem porazili Šedu s Hrdinou. V úvodním kole singlů dokázali vyhrát pouze Dvořák s Vojnarem a totéž se opakovalo i ve druhém kole singlů. Za stavu 5 : 5 první zápas smolně prohrál Dvořák s Jedličkou a Vojnar se Šedou, který měl zprvu zápas velmi dobře rozehraný. Tímto zápasem se zlomilo utkání ve prospěch Ústí nad Orlicí. Za stavu 8 : 6 pro domácí vykřesal naději Dvořák, když porazil Lamače 3 : 2 na sety a snížil na 8 : 7. Další dva duely vysokomýtští prohráli. Body: Dvořák 3,5 b, Vojnar 2 b, Pohl 1,5 b.

V posledním zápase sezóny 2016 - 2017 hrají orelští 18. března v 9.00 s celkem Orel Orlice a od 13.30 se Žamberkem. Zveme fanoušky, aby nás přišli podpořit.

Martin Dvořák