Dnes je pondělí 24.7.2017

SK Vysoké Mýto – FK Náchod 5 : 0 (3 : 0)

1Úvodní zápas jarní sezóny s FK Náchod vysokomýtští fotbalisté odehráli 25. března. Domácí se do zápasu vrhli s velkou chutí. Hned dvakrát se dostal do šance Pavel Štěpánek, ale nepodařilo se mu zakončit. Hostující tým odpověděl dobrou střelou těsně vedle branky Černíka. Ve 28. minutě se skóre změnilo na 1 : 0, když se z levé strany přesnou střelou z hranice vápna prosadil Adam Kopřiva. Ve 35. minutě po samostatné akci dobře hrajícího Pavla Štěpánka se stav zvýšil na 2 : 0. Na závěr prvního poločasu z vápna zakončil Radim Fikejz. Do kabin domácí odcházeli s velice příznivým výsledkem 3 : 0.

Do druhého poločasu vstoupilo Vysoké Mýto opět s velkým nasazením. Již v 50. minutě se po krásně rozehrané akci dostal k zakončení Tomáš Rezek a hlavou zvýšil na 4 : 0. Po dalším povedeném centru se z pravé strany prosadil Pavel Tomášek a navýšil stav na 5 : 0. A to ještě nebylo vše. Hned po střídání v 64. minutě se hlavou mohl prosadit Vráťa Valášek, ale těsně minul branku hostí. Domácí se i nadále snažili o další branky. Nastřelili tyč a do velkých příležitostí se dostali opět Valášek a Benda. Na stavu se ale už nic nezměnilo, Vysoké Mýto svůj úvodní zápas zvládlo velice dobře.

Zápas se hrál 25. 3. 2017.

Branky: 28´ Kopřiva, 35´ Štěpánek, 40´ Fikejz, 50´ Rezek, 53´ Tomášek

Hlavní rozhodčí: Krupa Jan      ŽK:  1 : 4           ČK:  0 : 0         Počet diváků: 145

SK Vysoké Mýto:  Černík– Žák (58´ Hock), Kouřil (78´ Trnka), Dvořák, Živný – Rezek (64´ Valášek), Motl, Kopřiva, Tomášek – Fikejz (58´Benda), Štěpánek (81´ Fišer)

FK Náchod: Vik (58´ Hladík), Moravec, Schärfer, Brich, Petr, Simon, Káva, Vaněček (72´ Pípek), Malý, Kingsley  (58´ Soumar), Jimmy