Dnes je sobota 27.5.2017

SK Vysoké Mýto – TJ Chrastava 0 : 3 (0 : 0)

logo sk vysoke mytoDohrávka s Chrastavou nedopadla pro domácí mužstvo dobře. Vysoké Mýto se hned od začátku snažilo vytvořit si převahu. Hosté však účinně bránili v zóně před vápnem a naši hráči se přes ně špatně dostávali. V 17. minutě se z pravé strany uvolnil Štěpánek. Jeho střela však skončila jen na boční síti. O pár minut déle se po rohu prosadil hlavou Fikejz, ale jeho hlavičku gólman chytil. Nejblíže k vstřelení branky bylo Vysoké Mýto ve 34. minutě. Po Motlově trestném kopu se ve vápně hlavou prosadil Dvořák. Brankář Zoul jen s obtížemi střelu vyrazil ven. Do konce poločasu již k žádné větší akci nedošlo. Chrastavě vyšel vstup do druhého poločasu.

Prosadil se útočník Řezka a z první střely v 50. minutě byla branka. Odpověď vysokomýtských hráčů mohla přijít v 56. minutě po dobré střele Kopřivy za hranicí vápna, avšak hostující gólman si s ní poradil. Vysoké Mýto vrhlo všechny síly do útoku. Další příležitost skórovat měl Motl. Známé „nedáš, dostaneš“ se naplnilo v 75. minutě. Střelou z pravé strany se prosadil záložník Suk 0 : 2. Na závěr zápasu ještě opět skóroval Řezka na konečných 0 : 3. Vysokému Mýtu tento zápas nevyšel. Hostující Chrastava předvedla, jak se z minima dají udělat krásné tři body.

Zápas se hrál 29. 3. 2017.

Branky: 50, 87´ Řezka, 75´ Suk

Hl. rozhodčí: Šob Aleš                    ŽK: 1 : 0           ČK: 0 : 0            Diváků: 225

SK Vysoké Mýto:  Zavřel – Živný, Kouřil, Dvořák, Žák –Tomášek, Motl, Kopřiva, Rezek  - Fikejz (74´ Hock), Štěpánek

TJ Chrastava: Zoul – Rozmajzl, Čurgali, Melichar, Henzl – Suk (90´ Wolf), Sandr, Štajner, Kouba – Beneš, Řezka (89´ Sandr)