Dnes je sobota 18.11.2017

Sparta Kutná Hora – SK Vysoké Mýto 2 : 1 (2 : 1)

logo sk vysoke mytoV sobotu dopoledne odehráli vysokomýtští fotbalisté další smolný zápas se Spartou Kutná Hora. Vstup do zápasu se jim povedl a v 19. minutě se pěknou střelou k tyči prosadil Adam Kopřiva a stav byl 0 : 1. Domácí Kutná Hora odpověděla rychlým vyrovnáním. Ve 23. minutě se po rohu prosadil sraženou střelou Skokan a vyrovnal na 1 : 1. V závěru prvního poločasu rozhodčí pískal pokutový kop za údajný faul gólmana Černíka ve vápně. Ten proměnil Frejlach na konečných 2 : 1.

Druhý poločas se převážně odehrál na polovičce domácí Sparty. I přes několik dobrý příležitostí se nám však nepodařilo vyrovnat. Po další ztrátě nás v sobotu 8. dubna v 16.30 čeká derby s Jiskrou Ústí n Orlicí. Přivítáme vedoucí mužstvo divize „C“ a budeme doufat, že vše odčiníme s plným bodovým ziskem.

Zápas se hrál 1. 4. 2017.

Branky: 23´ Skokan, 42´ Frejlach pen. – 19´ Kopřiva

Hl. rozhodčí:  Cupl                  ŽK: 5 : 1                  ČK: 0 : 0                 Diváků: 145

Sparta Kutná Hora: Kadlec - M.  Frejlach, Skokan, Franc, Dudla - Šesták (46. Hačka), Kulhánek (72. Piskač), Šindelář (85. Semrád), Nekvinda - Vocel, Černý (61. Záleský, 90. Cimr)

SK Vysoké Mýto: Černík - Živný, Kouřil, Dvořák, Žák (40. Hock) - Tomášek, Motl (72. Mach), Kopřiva, Rezek (81. Benda) - Štěpánek, Fikejz