Dnes je neděle 23.4.2017

FK Turnov – SK Vysoké Mýto 0 : 3 (0 : 1)

logo sk vysoke mytoVe středu 12. dubna se odehrála dohrávka odloženého zápasu v Turnově. Mýto vstoupilo do zápasu aktivně. Již v 18. minutě se po přihrávce zprava prosadil střelou na zadní tyč Lukáš Benda na 0 : 1. O pár minut déle přišly další dvě šance. Po střele Kopřivy, kterou gólman vyrazil, se k dorážce dostal Radim Fikejz. Jeho střela šla však nad domácí branku. Další střela Fikejze za vápnem se opět nevešla do branky Turnova. Domácí zahrozili až po půlhodině hry a hned z toho byla velká příležitost. Střelu vyrazil gólman Vojta Černík a dorážku vykopával z prázdné branky Pavel Tomášek. Domácí zahrozili ve 42. minutě, ale z malého vápna branku Vysokého Mýta přestřelili. V poslední minutě měl gólovku Tomáš Rezek. Jeho střelu na hranici vápna domácí gólman chytl.

Úvod druhé půlky vyšel lépe Vysokému Mýtu. V 50. minutě se po pravé straně po samostatné akci uvolnil Pavel Štěpánek. Před odkrytou brankou našel osamoceného kapitána Fikejze a ten s přehledem navýšil na 0 : 2. V 75. minutě po narážečce s Tomášem Rezkem se v zakončení opět prosadil Radim Fikejz na konečných 0 : 3. Tyto tři body ze hřiště Turnova jsou velice cenné. K dalšímu zápasu zajíždíme již v sobotu, a to na horkou půdu hřiště FK Čáslav. Zde půjde o důležité body v boji o přední umístění v divizi „C“.

Zápas se hrál 12. 4. 2017.

Branky: 19´ Benda, 50´,76´ Fikejz

Hl. rozhodčí:  Leška Martin                  ŽK: 2 : 2                  ČK: 0 : 0                 Diváků: 160

Sestavy:

FK Turnov: Hýka - Kordík, Tvrdý (71´ Sedláček), Beníšek (81´ Drahovzal), Novotný – Horák (81´ Svoboda), Dlouhý (60´ Šulc), Šimek, Špína (76´ Veber) – Havel, Benek

SK Vysoké Mýto: Černík - Tomášek, Kouřil, Dvořák, Žák  - Benda (78´ Motl), Wimmer, Kopřiva, Rezek (81´ Mach) – Štěpánek (85´ Fišer M.), Fikejz (89´ Zavřel)