Dnes je pátek 22.9.2017

MFK Trutnov – SK Vysoké Mýto 3 : 3 (2 : 1) na penalty 6 : 5

logo sk vysoke mytoZápas na hřišti MFK Trutnov, který hraje o záchranu, jsme začali velice dobře. Hned ve 3. minutě se střelecky prosadil Pavel Štěpánek a změnil stav na 0 : 1. Domácí však dokázali rychle odpovědět.  V 9. minutě se po rohu hlavou prosadil Tauchman a vyrovnal na 1 : 1. Potom se do dobrých příležitostí dostali Benda a Štěpánek, ale bohužel bez brankového zakončení. Před koncem poločasu se podařilo domácímu Trutnovu znovu skórovat, po standartní situaci zvýšil na 2 : 1.

Ve druhém poločase se Vysokému Mýtu povedlo střídání v 63. minutě. Na hřiště přišli hned dva zkušení hráči Fikejz a Rezek. Po krátkém pobytu na hřišti se gólově prosadil Radim Fikejz a srovnal na 2 : 2. O pár minut déle stejný hráč již poslal hostující Vysoké Mýto do vedení 2 : 3. Do dalších šancí se dostali Benda a Rezek. Tu největší však měl pět minut před koncem stoper Michal Kouřil. Po samostatné akci však ztroskotal na dobře chytajícím brankaři. Gólman Šťastný ve druhé půlce držel naděje Trutnova na lepší výsledek. Ten přišel po dlouhém nastavení v 96. minutě vyrovnáním na konečných 3 : 3. V penaltovém rozstřelu selhal v šesté sérií Filip Wimmer. Po jasných třech bodech si tak vysokomýtský tým nakonec odvezl pouze jeden bod. V dalším zápase hostíme v sobotu Přední Kopaninu, další mužstvo ohrožené sestupem. Snad se již podaří bodovat na novém hřišti.

Filip Wimmer, 2. asistent vedoucího

Hrálo se 14. května na hřišti MFK Trutnov.

Branky: 3´ Štěpánek, 65´a 71´ Fikejz

Hl. rozhodčí:  Vnuk Josef             ŽK: 0 : 1           ČK: 0 : 0            Diváků: 105

Sestavy:

MFK Trutnov:  Šťastný – Vyhnánek (80´ Tobiaš), Makovský, Kovář, Mařas –  Havlina (23´ Čech), Marks,  Kamitz, Zezula (85´ Kejzlar) – Holubec, Tauchman (70´ Křižovič)

SK Vysoké Mýto: Zavřel – Živný, Dvořák, Kouřil, Žák – Tomášek (63´ Rezek) ,Wimmer, Kopřiva, Trnka (63´ Fikejz) – Benda (83´ Motl), Štěpánek (87´ Mach)