Dnes je pátek 18.8.2017

Miloslav Krýda získal celkové prvenství v Českém poháru MTB XCE juniorů

Mila Krda CykloBendl vitzstvi na zavod eskeho poharuO velký sportovní úspěch pro vysokomýtský cyklistický oddíl CykloBendl se postaral Miloslav Krýda, který v celoroční soutěži Českého poháru horských kol v disciplíně XCE - eliminátor vybojoval celkové 1. místo. V šestidílném seriálu Míla Krýda zvítězil v Praze a v dalších dvou závodech se probojoval do finále, kde obsadil vždy nepopulární 4. místo. Hořkosladké finále ČP, které bylo zároveň mistrovstvím České republiky, se konalo Brně. Defekt v kvalifikaci bohužel připravil Mílu Krýdu bojovat o medaile a celkové pořadí v ČP XCE, kdy po srdnaté jízdě po prázdném kole nepostoupil do rozjížděk.

Po skončení mistrovství ČR a finálového závodu však byly spočítány body, a nakonec o vlásek získal Míla Krýda prvenství v ČP XCE - eliminátor pro rok 2017 v kategorii juniorů! Mílovi gratulujeme a přejeme spoustu dalších skvělých úspěchů. /Vít Hospodka/