Dnes je středa 22.11.2017

I přes nepřízeň počasí se cyklistických závodů KUJEBIKE zúčastnilo 112 závodníků

3Jubilejního 10. ročníku cyklistických závodů KUJEBIKE, které se konaly 3. září na traiIových tratích na Vinicích, se i přes nepřízeň počasí zúčastnilo 112 závodníků všech věkových kategorií. Atmosféru závodů zachytil v reportáži Vysokomýtský týdeník (ZDE) a na fotografiích Milan Zeman (ZDE) a Petr Zlatohlávek (ZDE). V kategorii A chlapci a dívky (trať dlouhá 1 x 350 m) zvítězil Jáchym Kořínek, v kategorii chlapci a dívky B (1 x 900 m) Jan Staněk a v kategorii C chlapci a dívky (3 x 900 m) Marek Nechuta.

V žákyních (3 x 1400 m) patřilo prvenství Vendule Nechutové a v mladších žácích (5 x 1400 m) Františku Hojkovi. Ve starších žácích (5 x 1400 m) se z vítězství radoval Tomáš Svatoš. V kategorii kadeti (3 x 4800 m) si pro vítězství dojel Lukáš Elčkner a v juniorech (5 x 4800 m) Filip Stehno. V kategorii Masters vyhrál Petr Novák a v mužích (5 x 4800 m) byl nejlepší Milan Záleský. Ten si na své konto připsal také vítězství v hlavním závodě.

Kompletní výsledky závodů naleznete ZDE.