Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je středa 20.6.2018

Vysokomýtští stolní tenisté si zahrají v této sezoně pět přeborů


foto 14.2.2017Vysokomýtští stolní tenisté zahajují novou sezonu. Zahrají si v krajském a čtyřech regionálních přeborech.

"A"  mužstvo - krajský přebor: Pro letošní rok se vedení oddílu podařilo posílit tým o kvalitního hráče Lukáše Fišera, který přichází z Řetové. Lukáš Fišera patří k nejlepším hráčům v kraji a vysokomýtský klub si od něho slibuje zvýšení kvality jak v tréninku, tak i v mistrovských zápasech."A" tým dále tvoří Martin Synek, Martin Dvořák a Jiří Vojnar.  Ambice mužstva jsou vysoké, chtělo by skončit nejhůře na 3. místě. V minulé sezoně skončilo na 9. místě.

 

 

"B"  mužstvo - regionální přebor 1: Díky příchodu Lukáše Fišera se do základu "B" týmu posunul Roman Baťa, který hrál doposud krajský přebor. Počítá se s tím, že bude tahounem tohoto mužstva. Osu týmu bude tvořit Roman Baťa, Miroslav Herel, Jiří Zemek, Václav Jůza a Martin Kučera, který přestoupil z Chocně, kde v loňské sezónně hrál za tamní klub divizi. Vypomoci může taktéž Pavel Pohl, který vloni hrál krajský přebor. Ambice družstva jsou velmi vysoké, chtělo by hrát o nejvyšší příčky. V loňské sezoně se umístilo na 7. místě.

     

"C"  mužstvo - regionální přebor 2: Druhý nejvyšší přebor bude hrát  "C" tým, jehož osu tvoří hráči Miroslav Krejsa ml., Miroslav Krejsa st., Jan Stejskal a Libor Šimek. Týmu budou v případě nutnosti vypomáhat hráči Miroslav Herel a Jiří Zemek. Cílem mužstva je nehrát o záchranu. V minulé sezoně tým skončil na 9. místě. 

 

"D"  mužstvo - regionální přebor 3: Premiérový ročník pro "D" mužstvo v regionálním přeboru 3, které postoupilo z RP-4. Osu týmu bude tvořit Libor Šimek, Jan Stejskal, Radek Drahoš a Marian Dian, vypomáhat bude Lubomír Chadima. Pro tým je priorita záchrana, která by měla být v silách mužstva. Týmu může pomoci ještě Miroslav Krejsa st.

 

"E"  mužstvo - regionální přebor 4: Nově vzniklé mužstvo, které má za úkol zapojit naše nejmladší hráče, aby si vyzkoušeli svět stolního tenisu. V týmu budou hrát Lubomír Chadima, Ladislav Mrkos, Jan Kopecký, Michal Škoda, Jakub Škoda a Kateřina Mrkosová.