Dnes je sobota 16.12.2017

Fotbal: FK Kratonohy – SK Vysoké Mýto 2 : 1 (2 : 0)

logo sk vysoke mytoSobotní zápas v Kratonohách se odehrál za vytrvalého deště na podmáčeném hřišti. Soupeři sehráli vyrovnané utkání s množstvím ostrých zákroků z obou stran, ale to se na tomto terénu nebylo ani čemu divit. K prvnímu vážnému faulu došlo ve 12. minutě. Tomáš Rezek byl faulován ve vápně a rozhodčí k údivu domácích odpískal penaltu. K té se postavil Radim Fikejz. S jeho střelou si však dobře poradil domácí gólman Mačí. O pár minut později se o změnu skóre na 1 : 0 postaral nedávno ještě vysokomýtský stoper Kouřil. A to ještě nebylo vše. Ve 28. minutě se prosadil Novák, také vysokomýtský odchovanec, a zvýšil na 2 : 0. Po faulu ve vápně na Fikejze se měla pískat další penalta, ale tentokrát již píšťalka sudího Pekaře mlčela. Do kabin hráči odcházeli s nepříjemným výsledkem, i když se za svůj herní projev nemuseli stydět.

Do druhého poločasu vstoupilo Vysoké Mýto s jasným zadáním změnit výsledek. Podařilo se to v krátké době. Po střele levou nohou se přesně trefil Vráťa Valašek a snížil na 2 : 1. Na vyrovnání pak byla ještě celá dlouhá půlhodina. Vysokomýtští hráči domácí přehrávali, ale bohužel bez brankového zakončení. V poslední minutě měl nejblíže k vyrovnání Radim Fikejz. Jeho střela se však těsně nevešla mezi tyče domácí branky. Tak i přes dobrý výkon odjížděli naši hráči bohužel bez bodů. A to nás v sobotu nečeká opět žádný snadný soupeř. Přijede k nám vedoucí mužstvo divize „C“ Živanice. Zápas se hraje již od 16.00.

Jiří Koukol, vedoucí A týmu

Zápas se hrál 23. 9. 2017 v Krotonohách.

Branky: 23´ Kouřil, 28´ Novák - 54´ Valášek

Hl. rozhodčí:  Pekař               ŽK: 2 : 4           ČK: 0 : 0            Počet diváků: 150

FK Čáslav: Mačí – Štěpán, Kouřil, Kábrt, Haupt (90´ Strasser) – Kraják (89´Jimmy), Čada, Klapka (71´Jošt), Novák – Brunclík (74´Ličman), Štoček (89´Karanský)

SK Vysoké Mýto: Černík  - Kakrda, Žák, Dvořák, Hock - Štěpánek ,Valášek (69´Benda), Wimmer, Kopřiva, Rezek (69´ Mach) - Fikejz