Dnes je sobota 16.12.2017

Fotbal: SK Vysoké Mýto – TJ Sokol Živanice 1 : 2 (1 : 0)

logo sk vysoke mytoV rámci 8. kola Divize C přijely do Vysokého Mýta první Živanice. Domácí po dvou bodově nezvládnutých zápasech nutně potřebovali vyhrát, aby se dostali zpět na první příčky divize. Zápas začal vlažně, ale pak černobílí proměnili hned první akci. Ve 33. minutě naskočil na krátko zahraný roh Mário Hock, vstřelil a hned bylo veselo (1 : 0). Poté se do šancí dostali i hosté, ale Vojta Černík si se střelou z vápna i s hlavičkou z bezprostřední blízkosti výborně poradil.

Do druhého poločasu nemohl Černík ze zdravotních důvodů nastoupit, a tak pustil do „kasy“ Krátkého. Živanice zabraly, jenže šance mělo spíše Vysoké Mýto. Nejprve Hock v těžké pozici nezamířil přesně hlavou. Poté Kakrda křížnou střelou netrefil a ani Benda nedokázal překonat Ptáčka. V 85. minutě vyrovnal hostující Pánek, potom co domácí nepohlídali jeho náběh do vápna. V 92. minutě dostal opravdu hodně přísnou druhou žlutou Honza Dvořák a odešel sledovat zápas do sprch. V 95. minutě pak Novák vstřelil vítězný gól Živanic a ve Vysokém Mýtě bylo zle ... Do hořké atmosféry přišla další zpráva, a to taková, že se Roman Oliva rozhodl ukončit svou dlouholetou spolupráci s SK Vysoké Mýto!?

Jiří Koukol, vedoucí A týmu

Zápas se hrál 30. 9. 2017 ve Vysokém Mýtě.

Branky: 33´ Hock – 85´ Pánek, 92´ Novák

Hl. rozhodčí :  Tesař               ŽK: 2 : 4           ČK: 1 : 0            Počet diváků: 330

Sestava:

SK Vysoké Mýto: Černík (46´Krátký)  - Kakrda, Žák, Dvořák, Hock - Benda, Valášek (72´Fikejz), Wimmer, Kopřiva, Rezek (82´ Mach) – Štěpánek (90´Fišer D.)

TJ Sokol Živanice: Ptáček - Buriánek, Zdeňka (73´ Bukač), Ferčák (46´Novák), Motyčka -  Kakrda, Gorol, Hundák (57´ F. Pánek), Polák - Petrus, Ujec (68´D. Pánek)