Dnes je sobota 16.12.2017

Fotbal: FK Čechie Vykáň – SK Vysoké Mýto 1 : 2 (1 : 1)

logo sk vysoke mytoSobotní ranní zápas na malém hřišti u nováčka soutěže patřil hostům. Vysoké Mýto vstoupilo do zápasu velmi svižně a po několika náznacích šlo v 8. minutě do vedení. Lukáš Mach si narazil s Adamem Kopřivou a tváří v tvář Stehnovi si počínal zkušeně. Změnil stav zápasu na 1 : 0. Aktivita Vysokého Mýta neupadala. Wimmer běžel dvakrát proti domácí kase, ale pokaždé byl zastaven posledním hráčem. K dobrým náběhům se dostal i Lukáš Benda. Vysoké Mýto pak potrápila nepřesnost v zakončení, která několikrát nabila domácí Vykáň. Nejprve se na Krátkého sám řítil ex Hamburský David Jarolím, kterého brankář vychytal stejně jako o několik minut později Stejskala. Na střelu Dalekoreje z 23. minuty už však nedosáhl a bylo vyrovnáno na 1 : 1. Hra se poté vyrovnala, bojovalo se hlavně mezi vápny.

Do druhého poločasu opět vstoupili lépe hosté z Vysokého Mýta. Po dobré kombinaci poslal do vápna míč střídající David Motl. Našel tam přesně Tomáše Rezka, který vrátil Vysokému Mýtu vedení v 60. minutě na 2 : 1. Vykáň se zbylých 30 minut snažila o vyrovnání, ale hostující obrana v čele s Krátkým odolala a Vysoké Mýto odvezlo  z Vykáně velmi důležité tři body. Premiéra nového trenéra Pavla Matějky tak byla tříbodová. Příští týden nás čeká velice těžký soupeř a to FK Kolín!

Jiří Koukol, vedoucí A týmu

Zápas se hrál 7. 10. 2017 ve Vykáni.

Branky: 23´ Dalekorej  - 8´ Mách, 60´ Rezek

Hl. rozhodčí:  Novotný               ŽK: 2 : 1           ČK: 0 : 0            Počet diváků: 100

Sestavy:

FK Čechie Vykáň: Stehno – Beneš (75´ Pařízek),  Reiter, Kubek (72´ Olmr), Stejskal – Šedivý, L. Jarolím, D. Jarolím, Koutenský – Dalekorej, Dlouhý (66´ Žampa)

SK Vysoké Mýto: Černík  - Kakrda,  Žák (58´ Tomášek), Fikejz, Hock – Benda (56´ Motl), Valášek, Wimmer, Kopřiva, Rezek (76´ Fišer D.) – Mach (66´ Štěpánek)