Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je sobota 15.12.2018

Stolní tenis: Prohra a remíza po venkovních bitvách v regionálním přeboru 1


IMG 5904V sobotu 14. října vyrazilo vysokomýtské „béčko“ na první venkovní dvojutkání, kde ho postupně čekali borci z Lanškrouna a České Třebové, tedy týmy, které pomýšlejí na pozice v horní části tabulky. Dopoledne Orel reprezentovali stabilní hráči Kučera, Baťa a Herel, které doplnil Kopecký ml. Odpoledne došlo ke střídání, kdy do hry zasáhl i stálý člen „C“ týmu Stejskal.

 

TJ Sokol Lanškroun „B“- Orel Vysoké Mýto „B“ 9 : 9

Dopoledne nás čekal velice kvalitní tým, který známe již z předchozích ročníků. Celé utkání bylo bitvou o každý bod a bylo psychicky náročné. Dobře tuto situaci zvládl hostující Kučera, který uhrál hned 4 body. Utkání skončilo 9 : 9. Můžeme litovat obou ztracených čtyřher. Za pochvalu stojí výkon P. Kopeckého ml., který po půlroční pauze dokázal porazit po velkých bitvách tři soupeře. I to stačilo na celkovou remízu a zisk dvou bodů ze stolů soupeře.

 

Body: Kučera Martin 4 b, Kopecký Pavel ml. 3 b, Herel Miroslav 1 b, Baťa Roman 1 b

 

TJ Sokol Česká Třebová „B“- Orel Vysoké Mýto „B“ 10 : 3

Ke druhého utkání jel „B“ tým do České Třebové, kde je nečekalo nic lehkého. Náš soupeř totiž kvalitativně přesahuje RP1, neboť loni hrál v podobné sestavě krajský přebor a jistě se letos bude tlačit na postupové pozice. Naši borci sice makali a dřeli, ale k celkovému úspěchu to nevedlo. Dílčím úspěchem jsou 3 uhrané body našich borců a bitva Herela, který potrápil v 5 setech Steinmetze a předváděl pěknou hru.

 

Body: Stejskal Jan 1 b, Kučera Martin 1 b, Kopecký Pavel ml. 1 b 

Martin Kučera

 

tabulka RP1 14.10.17