Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je úterý 21.8.2018

Stolní tenis: Dvě vítězství na domácích stolech v regionálním přeboru 3


IMG 5905Vysokomýtské „déčko“ čekaly 14. října na domácí palubovce zápasy s Nekoří a Žamberkem. Od družstva, které v loňské sezoně postoupilo z RP4 se očekávalo pouze udržení v soutěži, ale po třetí suverénní výhře, se tento plán může zlehka přehodnotit. Za domácí nastoupili Drahoš, Stejskal, Dian, Šimek. Odpoledne došlo ke kosmetické úpravě v podobě Chadimy, který střídal Stejskala.

 

Orel Vysoké Mýto „D“-  TJ Sokol Nekoř „A“ 10 : 2

Dopolední utkání s hostující Nekoří se stalo jasnou záležitostí pro domácí hráče. Po úvodních čtyřhrách, ve kterých dvojice Stejskal - Drahoš otáčela zápas z 0 : 2 na konečných 3 : 2, se rozjely dvouhry, v nichž domácí jasně dominovali. Nejvíce z hostů potrápil hráče Kaplan, který týmu uhrál 2 body, ale to bylo vše.

 

Body: Stejskal Jan 3,5 b, Drahoš Radek 3,5 b, Dian Marian 1,5 b, Šimek Libor 1,5 b

 

Orel Vysoké Mýto „D“-  TJ Sokol Žamberk „D“ 10 : 4

Odpoledne přijelo na domácí stoly hrát družstvo ze Žamberku, které ve svém středu mělo několik mladých nadějných tváří. Naše „déčko“ opět zvládlo úvodní čtyřhry a nastupovalo do dalších bojů s výhodou v zádech. Hlavním bodem úspěchu byla vyrovnanost domácích. Každý hráč ztratil pouze po bodu. Takže pochvalu za výkon zaslouží každý z domácích stolních tenistů.

 

Body: Chadima Lubomír 2,5 b, Drahoš Radek 2,5 b, Dian Marian 2,5 b,  Šimek Libor 2,5 b

Martin Kučera

 

tabulka RP3 14.10.17