Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je pondělí 25.3.2019

Úspěšný Falcon na CZECH OPEN v kickboxu


Czech Open 2017Ve dnech 13 až 14. října proběhl v Praze pod záštitou TOP asociace WAKO a ČSFu jeden z největších mezinárodních turnajů v ČR pro tatami disciplíny. Turnaj byl obrovský nejen co do počtu účastníků, ale hlavně i co do počtu kvalitních WAKO soupeřů z různých koutů Evropy i České republiky. Soutěžilo více než 700 závodníků z 12 států, například z Ruska, Maďarska, Slovinska, Rakouska, Itálie, Polska, Slovenska, Bosny a dalších. Bojovníci vysokomýtského Falconu získali celkem 9 zlatých medailí, 4 stříbrné a 6 bronzových medailí.

 

Czech Open byl pro klub Falcon kickbox Vysoké Mýto výzvou a také přípravou na nadcházející vrchol sezóny v Budapešti, kde se začátkem listopadu koná Mistrovství světa nejprestižnější asociace WAKO dospělých.

 

Turnaj byl výzvou pro všechny falcoňáky, protože měli ambice dosáhnout prvenství v anketě POHÁR KLUBŮ 2017, ve které po dva roky obsazovali druhou příčku.

 

V anketě POHÁR JEDNOTLIVCŮ byl tento turnaj velkou výzvou pro Elišku Zemanovou, která potřebovala zvítězit a potvrdit své prvenství pro rok 2017. To se jí podařilo a hned dvakrát. Falcon si drží v této anketě prvenství už od roku 2015, ve kterém ho získal Martin Viktorin, v 2016 Adam Pánek a v roce 2017 teprve jedenáctiletá Eliška Zemanová. Falcon má tedy v této anketě hattrick! Výzvou i přípravou zároveň byl CZECH OPEN pro Martina Viktorina ml., který vyráží začátkem listopadu do Budapešti na Mistrovství světa asociace WAKO. Turnaj zvládnul na jedničku!

 

Medaile z CZECH OPEN 2017 pro klub Falcon:

 

Eliška Zemanová (11 let) / ml. žáci -42 kg – PF - 1. místo, LC – 1. místo

Eliška Zemanová (11 let) / ml. žáci -47 kg – PF - 2. místo, LC – 1. místo

Martin Viktorin (20 let) / muži – 89 kg - KL – 1. místo, LC – 1. místo

Adam Pánek (17 let) / muži +94 kg - KL – 1. místo, LC (junioři) – 1. místo

Jakub Dolanský (17l et) / junioři -84 kg - KL – 1. místo, LC  – 3. místo

Petr Dvořáček (15 let) / st. žáci +69 kg - KL – 1. místo, LC  – 2. místo

Adam Stráník (17 let) / st. žáci -79 kg - KL – 3. místo, LC  – 2. místo

Karolína Hořeňovská (15 let) / st. žáci -60 kg - LC  – 3. místo

Aleš Brychta (18 let) / muži -89 kg LC – 2. místo, KL – 3.místo

Zuzka Hyksová (11 let) ml. žáci -32 kg LC – 3.místo

Marek Dvořáček (11 let) ml. žáci +47 kg LC – 3.místo

Poprvé a hned v tak těžkém turnaji se představil Patrik Bočkoroš (17 let) v juniorech do 79 kg. Na stupně vítězů sice nedosáhl, ale na nováčka si nevedl vůbec špatně! Pokud vydrží, tak o něm ještě uslyšíte.

 

Vysokomýtští bojovníci startovali v disciplínách LC (povoleny kopy a údery od pasu nahoru), KL (povoleny také kopy na stehna LOW-KICK) a PF (povoleny kopy a údery od pasu nahoru, kde se po každém čistém úderu/kopu boj přeruší a zaznamená se bodově)

Martin Viktorin st.