Dnes je úterý 21.11.2017

SK Vysoké Mýto - FK Letohrad 2 : 0 (2 : 0)

logo sk vysoke mytoPo dvou venkovních zápasech hostilo Vysoké Mýto Letohrad. Domácí do derby vstupovali psychicky nahoře, zatímco hosté byli dole, a to hlavně tabulkově. S první šancí přispěchali černobílí. Ve 3. minutě se Lukáš Mach už viděl, jak doklepává míč do prázdné brány, jenže Wimmerova přihrávka nenašla cíl. O deset minut později Wimmer prostrčil na Macha, jehož dobrá střela šla pouze pár centimetrů vedle pravé tyče. Ve 32. minutě Vysoké Mýto udeřilo. Spolupráce Adama Kopřivy a Tomáše Rezka vedla k nebezpečné šanci, hostující obrana pak dostala míč pouze ke Kakrdovi, který parádní střelou trefil tyč. Odražený míč si však našel Mário Hock, který v nelehké pozici dokázal trefit přesně a domácí vedli 1 : 0!

Tvrdá hra Letohradu vedla k sérii volných kopů, jenže Vysokému Mýtu se nedařilo vstřelit druhý gól. Těsně před poločasem si Adam Kopřiva výborně navedl míč, ale byl zastaven faulem. K přímého kopu se postavil Tomášek a skrytou střelou zvýšil na 2 : 0!

Ve druhém poločase si Vysoké Mýto hlavně hlídalo bezpečný náskok a Letohrad do žádné akce nepouštělo. Hosté chtěli snížit, otevírali hru a černobílí chodili do brejků. Do jednoho takového se dostal Štěpánek, ale Nakládala nepřekonal. V závěru měl ještě dobrou střelu Motl, ale ani on nedokázal překonat hostujícího gólmana. Vysoké Mýto tak v poklidu sáhlo po dalších třech bodech a osamostatnilo se na 2. příčce divize „C“.

V sobotu 28. 10 v 10.15 nás čeká nováček soutěže mužstvo  FK Zbuzany 1953.

Jiří Koukol, vedoucí A týmu

Zápas se hrál 21. 10. 2017 ve Vysokém Mýtě.

Branky: 32´ Hock, 45´ Tomášek

Hl. rozhodčí: Tryzna Lukáš               ŽK: 2 : 5           ČK: 0 : 0            Počet diváků: 185

Sestavy:

Vysoké Mýto: Černík  - Kakrda (90´ Benda), Dvořák, Fikejz, Hock – Tomášek (89´ Trnka), Valášek, Wimmer (70´ Motl), Kopřiva, Rezek (82´ Žák) – Mach (62´ Štěpánek)

FK Letohrad: Nakládal  – Štěpán P., Krystl, Vaniš (14´ Kopecký) , Macek - Šponar (62´ Hiller), Kail, Týfa (51´ Kabourek), Štěpán J. – Tichý , Černík (75´ Čada)