Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je pondělí 25.3.2019

Mezinárodní Krumlovský vodácký maraton 2017


KanoisteDruhou říjnovou sobotu proběhl patnáctý ročník Krumlovského vodáckého maratonu, který je tradiční předzvěstí pozvolného ukončení závodní sezony. Poměřit síly nejen s českou, ale i zahraniční vodáckou scénou odjela i pětičlenná výprava sportovců z SKK Vysoké Mýto. Na nejdelší třiceti šesti kilometrové trati se nejlépe vedlo Danovi Suchánkovi na deblkanoi. Ten si při neúčasti Jana Jílka vypůjčil parťáka Filipa Jelínka z Bohemians a společně si po výborné jízdě stylem start – cíl dopádlovali s obřím náskokem pro zlato.

Další kvalitní umístění obsadil Honza Veniger, jenž v nabité konkurenci juniorských kajakářů skončil dvanáctý. Stejně dobře si vedl i Jakub Šilar, který taktickou jízdou vybojoval sedmé místo mezi singlíři. Úspěšnou premiéru si tentokrát na žákovském maratonu odbyli i naši nejmladší závodníci. MichaelaZedníčková skončila mezi kajakářkami do patnácti let dvanáctá a Jakub Zrzavý mezi kajakáři sedmnáctý. Teď už naše závodníky čeká posledních pár týdnů tréninku na řece Loučné za vysokomýtskou plovárnou a pozvolný přesun do tělocvičny spojený s přípravou na příští sezonu.

Jakub Šilar

 

Těsně po startu kanoí ve Vyšším Brodě – první loď vlevo Jakub Šilar C1, oranžová loď vpředu uprostřed Suchánek - Jelínek

 

Kanoiste

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jakub Zrzavý – i přes potíže které ho na trati potkaly podal velmi solidní výkon

 

Kanoiste28.10.17