Dnes je úterý 21.11.2017

SK Vysoké Mýto – TJ Dvůr Králové nad L. 0 : 0 (0 : 0) 5 : 4

logo sk vysoke mytoŽe život neplyne v samých radovánkách, se přesvědčilo oko zaujatého i nezaujatého diváka 4. listopadu ve Vysokém Mýtě, kam přijel Dvůr Králové. Utkání z obou stran svázané taktikami přineslo pouze pár šancí. Střel mířených mezi tři tyče bylo ještě méně. Přitom se do jedné obrovské šance dostalo Vysoké Mýto hned ve 3. minutě. Vojta Černík rychle rozehrál, Štěpánek přihrál Adamu Kopřivovi, který postupoval z vápna úplně sám na hostujícího gólmana. Většina domácích příznivců se už radovala, hostující trenéři vztekle házeli kšiltovkami, jenže Adam trefil pouze tyč. Dále už to byl boj uprostřed hřiště. Oba týmy se v defenzívě dostávaly rychle pod míč, a tak se hrálo do plných. V prvním poločase už žádná šance nepřišla.

Ve druhém poločase se pak pálilo o něco více, jenže málo projektilů letělo přesně a žádný nebyl dost silný na překonání jednoho nebo druhého gólmana. Hosté měli jeden propagační pokus z půlky hřiště a jeden, který Černík v klidu pokryl. Vysoké Mýto mělo zase několik centrů, které nenašly cíl. Deset minut před koncem zápasu velice dobře vypálil z přímého kopu Motl. Jenže jeho rána skončila pár centimetrů od pravé tyče hostujícího týmu. Utkání skončilo plichtou a šlo se do penalt. Vysoké Mýto bylo úspěšnější a připsalo si tak dva body. K dalšímu zápasu zajíždíme opět do Prahy, a to na hřiště FK Admira.

Jiří Koukol, vedoucí A týmu

Hl. rozhodčí:  Šťastný Vít            ŽK: 1 : 2           ČK: 0 : 0            Počet diváků: 140

Sestavy:

SK Vysoké Mýto:  Černík  - Černík  - Kakrda, Dvořák, Žák, Hock – Wimmer (69´ Motl), Tomášek ,Valášek, Kopřiva, Štěpánek (86´ Mach)  –  Fikejz

TJ Dvůr Králové nad Labem: J. Vaníček – Picha, Macháček, Kruliš , Poděbradský – O. Vaníček, Karal, Tauchman, Vitebský (87´ Křížek) Tomeš (90´ Rejl) – O. Ujec (83 ´Janouch)