Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je středa 19.9.2018

Stolní tenis: "A" mužstvu se nedařilo proti nejlepším týmům soutěže


IMG 5982V sobotu 4. listopadu vyrazilo vysokomýtské „A“ mužstvo na stoly Orel Orlice “A“ a Sokol Žamberk “A“, tedy proti nejlepším týmům soutěže. Bohužel chyběl stabilní člen týmu Martin Synek, kterého nahradil Martin Kučera.

 

Ranní zápas: Orel Orlice „A“ – Orel Vysoké Mýto „A“ 10 : 7

V přímém souboji o druhé místo jsme se utkali se soupeřem Orlice (Letohrad). S tímto soupeřem máme velice negativní bilanci, a tak jsme ji chtěli s naší novou jedničkou Lukášem Fišerem zlepšit. Bohužel po úvodních čtyřhrách jsme prohrávali 2 : 0, avšak pak jsme v prvních třech singlech ze čtyř vyhráli a srovnali jsme stav na 3 : 3. V jednom z nich porazil Dvořák ve skvělém zápase M. Adamce 3 : 2 na sety. Zápas byl velice vyrovnaný a začal se lámat ve třetím kole singlu, ve kterém proti sobě nastoupily jedničky týmů Václav Adamec proti našemu Lukáši Fišerovi. Bohužel vysokomýtský hráč podlehl těsně v pátém setu 11 : 8, a tím Orlice zlomila zápas na svou stranu. Za výhru vděčí výbornému V. Adamcovi, který ani jednou neprohrál. Za zmínku stojí dobrý herní výkon Dvořáka, který prohrál pouze jednou právě s V. Adamcem. Body: Dvořák 3 b, Fišer 3 b, Vojnar 1 b.

 

Odpolední zápas: Sokol Žamberk “A“ -  Orel Vysoké Mýto „A“ 10 : 3

V odpoledním zápase jsme hráli na stolech největšího favorita soutěže, který před sezónou přivedl do svých řad bývalého třetiligového hráče Kaplana z Ústí na Orlicí, který vloni nehrál. Po úvodních čtyřhrách byl stav 1 : 1, ve kterých dokázali Dvořák s Vojnarem přehrát žamberskou dvojici Kaplan -Svoboda. Hned v prvním zápase porazil Dvořák ve vyhroceném utkání Svobodu 3 : 2 na sety a strhl tím vedení pro Vysoké Mýto. Bohužel na dlouho to bylo poslední vítězství. Až v třetím kole singlů zvedl prapor vysokomýtských znovu Dvořák, který porazil jednoho z nejlepších hráčů soutěže Jana Pavla po krásném zápasu 3 : 1 a pečetil tím zápas na hrozivých konečných 10 : 3. Je důležité, aby si vysokomýtští hráči vzali ponaučení z těchto proher a do dalších zápasů šli více soustředění, koncentrovaní a s větším odhodláním. Body: Dvořák 2,5 b, Vojnar 0,5 b.

 

Další utkání hrajeme 2. prosince opět na stolech soupeřů, a to v nedaleké Chocni a Ústí nad Orlicí.

Martin Dvořák

 

IMG 5988 4.11.17A1