Dnes je úterý 21.11.2017

FK Admira Praha - SK Vysoké Mýto 2 : 1 (0 : 1)

Admira. 3V neděli 12. listopadu dopoledne odehráli vysokomýtští fotbalisté poslední zápas venku, a to na neoblíbeném hřišti na Admiře v Kobylisích. V minulosti se jim tady nedařilo. A tímto zápasem potvrdili, že v neděli po ránu zde hrát opravdu neumí. Domácí mužstvo bylo aktivní hned od začátku. V 9. minutě si musel Vojta Černík poradit se střelou po rohu zahraném dobře do branky. O pár minut déle prošel centr zprava naštěstí celým vápnem bez domácí teče. Hra se potom vyrovnala a odehrávala se převážně uprostřed hřiště. Vysoké Mýto mělo dobrou příležitost až po půlhodině hry. Radim Fikejz dostal přihrávku do vápna. Míč si posunul, a přitom byl faulován domácím hráčem. Rozhodčí nezaváhal a odpískal pokutový kop. Ten s přehledem poměnil Adam Kopřiva a změnil stav na 0 : 1. Byla to sice první střela na domácí branku, ale gólová. Do poločasu se již nic nezměnilo, a tak vysokomýtští hráči odcházeli do kabin s jednobrankovým vedením.

Admira začala i druhý poločas lépe a snažila se o vyrovnání. Vysoké Mýto odpovědělo v 63. minutě dobrou akcí po kombinaci Kopřiva - Valášek. Vráťova střela šla však vedle domácí branky. V 73. minutě viděl druhou žlutou kartu za faul na půlce Filip Wimmer a následně i červenou. Admira oslabení Vysokého Mýta využila o pár minut déle. Ve vápně se prosadil na zadní tyči Vosický a srovnal na 1 : 1. Pět minut před koncem dokonal dílo zkázy Čácha přesnou střelou k tyči na konečných 2 : 1. V poslední minutě měl ještě šanci na srovnání Radim Fikejz. Jeho dobrou střelu však domácí brankář Víšek zneškodnil. Hráči Vysokého Mýta odjížděli z Prahy opět bez bodů. K poslednímu letošnímu zápasu nastoupíme doma v sobotu 18. listopadu již od 13.30 hod. proti Spartaku Chrastava.

Jiří Koukol, vedoucí A týmu

Branky:  75´ Vosický, 86´ Čácha – 37´ Kopřiva pen.

Hl. rozhodčí:  Michal Štefan       ŽK: 4 : 2           ČK: 0 : 1            Počet diváků: 120

Sestavy:

FK Admira: Víšek – Herc, Martinic, Vosický, Fric – Mošna – Majer (68´ Panýrek), Čácha, Michálek (89´ Turák), Zahálka – Pavlata (84´ Horák)

SK Vysoké Mýto:  Černík  -  Kakrda, Dvořák, Žák (55´ Štěpánek), Hock – Wimmer, Tomášek (88´ Benda),Valášek (80´ Trnka), Kopřiva, Rezek (75´ Motl) –  Fikejz