Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je neděle 16.12.2018

Orelské B-mužstvo veze 5 bodů z venkovního dvojutkání


IMG 20171125 110548V neděli 26. listopadu potřebovalo vysokomýtské „Béčko“ pořádně zabodovat na stolech soupeřů, poněvadž se až hrozivě blížilo dnu tabulky. Dopoledne Orel reprezentovali Kučera, Zemek, Herel a Kopecký. Odpoledne došlo ke střídání, při kterém do hry zasáhl Baťa střídající Zemka.

 

TJ Sokol Líšnice „A“- Orel Vysoké Mýto „B“ 3 : 10

Velice překvapivý výsledek se zrodil nedaleko Žamberku, kde hostující mužstvo předvedlo výkony odpovídající jeho kvalitám a porazilo tým okupující 4. místo dosavadní tabulky. Poprvé v sezoně se orlům podařilo zvládnout obě úvodní čtyřhry a vstoupit tak pozitivně do utkání. Z domácích borců nejvíce kousal Brökl ml., který uhrál 2 ze 3 bodů. „B“ tým ale nedopustil komplikace a vyhrál letos svůj 2. venkovní zápas.

 

Body vysokomýtských hráčů:     Kučera Martin 3,5 b., Kopecký Pavel 2,5 b., Zemek Jiří 2,5 b., Herel Miroslav 1,5 b.

 

TJ Jiskra Králíky „A“- Orel Vysoké Mýto „B“ 9 : 9

Ke druhého utkání jel „B“ tým do Králík, na velice horkou půdu, odkud se body příliš nevozí. Ve velice vypjatém utkání se hosté ujali vedení 6 : 2, bohužel náskok se jim nepodařilo uhájit. V celkovém výsledku je škoda dvou prohraných „pětiseťáků“ M. Herela a také, že R. Baťovi se nepodařilo žádný zápas dovést do šťastného konce. I tak remíza 9 : 9 a 2 body do tabulky jsou cenným ziskem.

 

Body vysokomýtských hráčů:     Kučera Martin 4,5 b., Kopecký Pavel 2,5 b., Herel Miroslav 1,5 b., Baťa Roman 0,5 b.

 

D“ družstvo se málem nesešlo ke svým zápasům

K dalším sobotním zápasům málem neodjel „D“ tým, jelikož jeho hráč ráno pár minut před odjezdem napsal vedoucímu, že má zdravotní problémy, a tak se vydali tři mohykáni na zápasy do Sudslavy a do Plchovic.

 

TJ Sudslava „C“ - Orel Vysoké Mýto „D“   9 : 9

 

Body: Stejskal 4b., Drahoš 2b., Dian 3b.

 

TJ Plchovice „B“ - Orel Vysoké Mýto „D“   10 : 8

 

Body: Stejskal 3b., Drahoš 3b., Dian 2b.

 

Martin Kučera