Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je neděle 16.12.2018

Stolní tenis: Vysokomýští Orli "A" hráli "okresní derby" s Chocní a Ústí nad Orlicí


Stolni tenis kopieDalší venkovní utkání čekala na hráče Vysokého Mýta 2. prosince proti soupeřům z Chocně a Ústí nad Orlicí, tudíž se dá říci, že to bylo víkendové okresní derby. 

KST SK US Steinerová Choceň „C“ – Orel Vysoké Mýto „A“  8 : 10

V dopoledním utkání hrála Choceň o hodně, jelikož je namočená v sestupových vodách, a tak si na vysokomýtské Orly pozvala divizního hráče Dostála, který nezklamal a všechny své zápasy vyhrál. Utkání trvalo necelé čtyři hodiny a o jeho vítězi musel rozhodnout poslední osmnáctý zápas, který zvládl vysokomýtský hráč, a tak se Vysoké Mýto radovalo z výhry. Body: Dvořák 3 b, Synek 2.5 b, Fišer 2.5 b, Kučera 2 b.

 

TTC Ústí nad Orlicí „C“ – Orel Vysoké Mýto „A“  10 : 6

V odpoledním utkání nás čekal velmi složitý úkol, kterého jsme se bohužel nezhostili dobře, a již od samého začátku jsme tahali za kratší konec. Ve většině zápasů měli domácí mnohem více štěstí, ale za stavu 7 : 2 vysokomýtští začali pořádně bojovat a pomalu snižovali náskok soupeře. Nakonec skoro hráli o remízu, ale bohužel to pomyslné štěstíčko sedlo pouze na domácí hráče, kteří nakonec vyhráli. Body: Synek 2.5 b, Fišer 1.5 b, Kučera 2 b.

 

Další utkání čeká vysokomýtské hráče 16. prosince již v domácím prostředí, kde se střetnou od 9.00 s Borovou a  od 13:30 s Litomyšlí.

 

Orel Vysoké Mýto „C“ – TJ Zálší „A“   10 : 6

V dopoledním utkání vyhráli hosté, kteří si upevnili první místo v tabulce. Body: Herel 3 b, Šimek 2.5 b, Stejskal 2.5 b

 

Orel Vysoké Mýto „C“  - TJ Sokol Plchovice Sršně A  10 : 8

Odpolední vyrovnané utkání nakonec domácí urvali ve svůj prospěch v posledním zápase. Body: Herel 3.5 b, Dian 2.5 b, Stejskal 2 b, Šimek 2 b.

Martin Dvořák