Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je úterý 23.4.2019

Stolní tenis: Víkend přinesl šest proher


IMG 6251Orel Vysoké Mýto „A“- TTC Ústí nad Orlicí „D“ 8 : 10

Dopolední utkání s Ústím nad Orlicí bylo velice vyrovnané od začátku až do samého konce. Vysokému Mýtu chyběl Martin Synek, a to se nakonec ukázalo jako klíčové. V úvodních čtyřhrách Dvořák s Fišerem lehce porazili ústeckou dvojici Pražák – Hrdina, a to samé se na vedlejším stole podařilo ústeckým, kteří porazili naší dvojici Vojnar - Herel. V úvodní sérii utkání podlehl nečekaně Fišer se Svojanovskou 3 : 2 na sety. Ovšem ta si poté, co už v pátém setu vedl 8/3 a byl tak blízko k výhře, vzala time-out. Od té doby vyhrála všechny míčky a otočila zápas na svou stranu. V dalším zápase Herel nečekaně otočil utkání z 0 : 2 na sety na 3 :2 a když Vojnar s Dvořákem vyhráli své zápasy, tak byl stav 4/2.

V dalších zápasech bodoval jen Dvořák, který porazil Hrdinu a Pražáka. Do poslední série zápasů jsme šli za vyrovnaného stavu 7 : 7, bohužel nejdůležitější zápas Dvořák prohrál s agilní Svojanovskou. Poté Fišer vyrovnal na 8 : 8, ale Vojnar s Hrdinou a Herel se Šedou prohráli, a tím uzavřeli skóre zápasu na 8 : 10 pro Ústí nad Orlicí.

Body: Dvořák 3,5 b, Fišer 1,5 b, Vojnar 2 b, Herel 1 b.

 

Orel VM „A“   -  TJ Lanškroun „A“   4 : 10

Odpolední utkání bylo mnohem těžší a jednoznačnější, než jsme si mysleli. Opět nám chyběl Synek, který v prvním zápase v Lanškrouně porazil všechny soupeře. Ukázalo se, že jeho nepřítomnost představovala pro Vysoké Mýto citelnou ztrátu. Po úvodních čtyřhrách byl stav 1 : 1. Fišer - Dvořák lehce porazili dvojici Jányš – Kleiner a dvojice Herel - Vojnar prohrála s Bakem a Dokoupilem. První série zápasů byla vyrovnaná. Hosté vyhráli dva zápasy a domácí také dva zápasy. Začalo se to lámat v další sérii, ve které Fišer neudržel vedení 2 : 0 nad Jányšem a nakonec prohrál 3 : 2. Jediný, kdo přidával body na straně vysokomýtských, byl Dvořák, když porazil Dokoupila a Kleinera.           

Body: Dvořák 2,5 b, Fišer 1,5 b.

 

Tabulka3.2.18 A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Další utkání hrajeme opět na domácích stolech 18. února od 9.00 proti Orlu Orlice a od 13.30 s TJ Sokol Žamberk.

 

Svá utkání o tomto víkendu odehráli i hráči „B“  a „C“ týmu na stolech soupeřů.

 

TTC Ústí nad Orlicí „E“  -  Orel Vysoké Mýto „B“   10 : 3

Na dopolední utkání budou určitě chtít rychle zapomenout hráči orelského „B“ týmu, kteří zajížděli na stoly předposledního Ústí nad Orlicí v sestavě Kučera, Zemek, Kopecký a Stejskal. Již úvodní čtyřhry naznačily, že půjde o složité zápasy, a to se do puntíku potvrdilo. Jediný, kdo držel prapor, byl Pavel Kopecký, který porazil všechny své soupeře. Bohužel se k němu nikdo další nepřidal.

Body: Kopecký 3 b.

 

TJ Lanškroun „C“  -  Orel Vysoké Mýto „B“   10 : 7

V odpoledním utkání orelští hráči zajížděli na stoly Lanškrouna, který okupoval příčky sestupu. Utkání se bohužel opět nepovedlo podle představ a naši prohráli v koncovce. Celé utkání bylo vyrovnané až do poslední série, ve které Kučera prohrál s Patrikem Kristkem a Zemek s Lukášem Kristkem.

Body: Kučera 3,5 b, Kopecký 2 b, Zemek 1 b, Stejskal 0,5 b.

 

tabulka 3.2.18 B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SK Skořenice  -  Orel Vysoké Mýto „C“   10 : 4

Náš „C“ tým zajížděl na stoly Skořenic, které jsou vyhlášené spíše diskotékami, jednu takovou „malou diskotéku“ zažili naši hráči. Do stavu 4 : 4 bylo utkání vyrovnané, ale od tohoto stavu neuhráli vysokomýtští hráči ani bod.

Body: Stejskal 1,5 b, Šimek 2 b, Drahoš 0,5 b.

 

TTC Sedlec “B“  -  Orel Vysoké Mýto „C“   10 : 4

V „sousedském“ derby od samého začátku utkání sedlečtí ukazovali, že si na Vysoké Mýto věří, a s přehledem dokráčeli k výhře. Jediný, kdo dokázal vzdorovat, byl Stejskal.

Body: Stejskal 2 b, Šimek 1 b, Drahoš 1 b.

 

tabulka 3.2.18 C

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Martin Dvořák

 

IMG 6252 IMG 6253
   
IMG 20180203 141700 IMG 20180203 141748